haber18Vali Aktaş Resepsiyonda Konukları Şaşırttı

Çankırı Haberleri - Haber18

Tarih: 31-08-2017 00:03 Haber18 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 4533 Defa okundu

Vali Aktaş Resepsiyonda Konukları Şaşırttı


30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. Yıldönümü kutlama programı kapsamında resepsiyon düzenlendi

Çankırı Atatürk Kültür Merkezinde saat:20:30’da düzenlenen resepsiyona Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş ve eşi, Garnizon Komutanı Albay Oğuz Çiçek ve eşi, Belediye Başkan Vekili Canay Ulucan, Vali Yardımcıları Abdullah Aslaner ve Zeki Karaca,Baro Başkanı Erkan Köroğlu,  İl Jandarma Komutan Vekili J. Alb. Hıdır Ayçiçek, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, Daire Amirleri, STK Temsilcileri ve siyasiler ile eşleri katıldı.

Konuklarını eşi ile karşılayan Vali Hamdi Bilge Aktaş, konuklarına hoş geldiniz dedikten sonra da konuklarını masalarda ziyaret ederek onlarla sohbet etti.

KOÇ Otel personelinin servis yaptığı gecede konuklar ikramlarda tadıp beraberindekilerle sohbet ettiler.

Sahnede de Çankırılı Sanatçılar Suat, şehnaz tarafından seslendirilen parçaları dinlediler. Programın sonlarına doğru Vali Aktaş ve eşi sanatçılara çiçek verdi.

Sahnede kısa bir konuşma yapan Vali AKtaş” Hassas bir bölge , stratejik olarak,ekonomik olarak, politik olarak, hassas bir bölgede yaşıyoruz. Bu tarihi günde böyle oldu. Bu gün böyle , yarinde böyle olacak. Hainler her zaman bizim başımıza sıkıntı olacak.

Onun için biz millet olarak  Her zaman bir arada olmamız lazım. Güçlü olmamız lazım. Kardeş olmamız lazım  Fitneden fesat tan uzak olmamız lazım. Muhabbetimizi en üst seviyede tutmamız lazım.”dedi

Vali Aktaş’ın konukları şaşırtan sürpriz de konuşma sonunda geldi

Vali Aktaşın söylediği türkü katılımcılardan tam not alırken, Vali zaman zaman ses sisteminin gazabına uğradı.

Video Görüntüleri Vali Süprizi

 
Genel Video Görüntüleri

 
Fotoğraflar
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ANA SAYFAANA SAYFA
  haber18 - Çankırı Haberler  

Haber18 Çankırı, Haber ve Reklam ajansına aittir. Sitemizdeki  Haber ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz. 

Haber18