Belediye Gençlik Spor’un Yıldız Güreşçilerin Başarısı


Tarih: 30-08-2017 12:29 Cankirispor Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2013 Defa Görüntülendi

Belediye Gençlik Spor’un Yıldız Güreşçilerin Başarısı

Belediye Gençlik Spor müsabakalarından madalyalar ile dönmenin sevincini yaşıyor
Çankırı Belediyesi Gençlik Spor Kulübü güreşçileri,  katıldıkları güreş müsabakalarından madalyalar ile dönmenin sevincini yaşıyor.  Geçtiğimiz haftalarda Tosya Yağlı Güreşleri’nde 2 altın, 1 gümüş madalya ile adından söz ettiren takım, bu kez Çorum Belediyesi’nin düzenlediği Yağlı Güreş Müsabakaları’nda bir altın, bir gümüş ve  bir bronz madalyanın sahibi oldu.
Çankırı Belediye Gençlik Spor Güreş Takımı,  Çorum  Belediyesi’nce düzenlenen Yağlı Güreş Müsabakaları’ndaki başarılı performansı ile altın, gümüş ve bronz madalya ile döndü. Fatih Özgen'in  Minik 2 Boy'da rakiplerine üstünlük sağlayarak altın madalyayı elde ettiği güreşlerde, Emre Can Demirel Tozkoparan Boy’da gümüş madalya ve Yakup Gökmen ise Minik 2 Boy’da  bronz madalyanın sahibi oldu.
Antrenör Seyfettin Karadeniz “Spor denilince akla ilk önce futbol geliyor. Futbolun dışındaki spor dallarında da ciddi başarılar elde ediyoruz. En büyük isteğim; özellikle memleketimde, kendilerini spor adamı ilan eden kişilerin de bizleri desteklediklerini görmek ve  yanımızda olduklarını hissetmek. Genç Pehlivanlarımız bu memleketin öz kaynakları, mücevherleri. Yarın bu çocuklar Avrupa, Dünya ve Olimpiyatlarda boy gösterdiği zaman hepimizin gururu olacak. Bu yüzden, gençlerimizin başarılarını şimdiden göz ardı etmeyelim. Her müsabakada bizimle aynı heyecanı yaşayan ve çocukların geleceğini en az aileleri kadar düşünen spor aşığı Başkanımız İrfan Dinç’in desteklerini unutmayacağız. Güreşçilerim ve ben, bize sağlanan fırsatlardan dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Bize gösterilen değerin farkındayız, elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.” dedi.
Son müsabakada alınan başarılı sonuçtan dolayı Antrenör Seyfettin Karadeniz’i arayarak tebrik eden Belediye Başkanı İrfan Dinç,  “Birçok şampiyonada yakaladıkları başarıyla ilimizin ve hatta ülkemizin gururu olan genç güreşçilerimiz ile iftihar ediyoruz. Ülkemizin geleceği gençlerimizi farklı alanlarda azimli ve başarılı görmek,  milletimizin geleceğine yönelik umudumuzu besliyor ve ışığımızı her geçen gün daha da parlatıyor. Gençlerimizin yolları açık olsun, Rabbim başarılarını katlayarak artırsın.” diye konuştu

 
 
 
 

Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com