haber18 - Çankırı haberleriVali Hamdi Bilge Aktaş’ın Bayram Mesajı

Çankırı Haberleri - Haber18

Tarih: 28-08-2017 12:53 Haber18 Gündem Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2530 Defa okundu

Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın Bayram Mesajı


Müslüman âleminin ilahi bir armağan olarak kabul ettiği ve sevinçle karşıladığı bayramlar, dayanışma ve paylaşım ruhu ile birliğimizi güçlendirdiğimiz çok değerli ve müstesna zamanlardır.

Bu müstesna zamanda Allah adına kurban keserek, kurbanlarını paylaşan Müslüman kardeşlerimiz, sevgi ve merhameti bütün topluma yaymaktadır. İhtiyaç sahiplerinin unutulmadığı, dargınlıkların son bulduğu, sevgi ve muhabbetin yayıldığı, kardeşliğimizin güçlendiği huzur dolu bir bayram diliyorum. İslam dünyasında kan, gözyaşı, acı, şiddet ve nefretin bir an evvel son bulması ve bayramların artık anlamına uygun olarak güven ve huzur içinde idrak edilmesi, bizlere barış ve esenlik getirmesini yüce Allah’tan temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Çankırılı hemşehrilerimin mübarek Kurban Bayramını, en samimi duygularımla kutluyor; bayramın ülkemize, İslam alemine ve bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini diliyorum.

ÇANKIRI VALİSİ

HAMDİ BİLGE AKTAŞ


ANA SAYFAANA SAYFA
   - Çankırı Haberleri  

Haber18 Çankırı, Haber ve Reklam ajansına aittir. Sitemizdeki  Haber ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz. 

Haber18