Çankırı’da Kurban Bayramı Tedbirleri


Tarih: 22-08-2017 12:19 Gündem Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 1607 Defa Görüntülendi

Çankırı’da Kurban Bayramı Tedbirleri


Kurban Bayramı'nın huzur ve güven ortamı içerisinde geçmesi için Çankırı’da her türlü tedbir alınmıştır. denildi

Bayram tatili süresince sağlık hizmetleri acil servisteki görevli hekim tarafından, ambulans hizmetleri ise 112 Hızır Acil Servisince yapılacaktır.

Sağlık ile ilgili konularda vatandaşlarımızın müracaatları Sağlık Bakanlığı'nın 184 ve Devlet Hastanesinin 213 20 96-213 27 27 nolu telefonlarına yapılacaktır.

Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğü'nce vatandaşlarımızın alışverişlerinde fahiş fiyatla karşılaşmamaları için gerekli denetimler yapılacaktır.

Belediye Başkanlığı Veteriner Müdürlüğünce kurban kestirecek olan vatandaşlarımıza, 1 Veteriner Müdürü, 1 Veteriner Hekim, 1 Tahsildar, 7 Kesici ve 5 Yardımcı Personel olmak üzere toplam 15 personelle kesintisiz olarak hizmet verilecektir.

Vatandaşlarımız; Belediye hizmetleri ile ilgili olarak tatil süresince Alo 153 ve Alo 185, her hangi bir yangın olayına karşı Alo 110 ve 213 11 11 nolu telefonları arayabilirler.

Bayram tatilinin huzur ve güven ortamı içerisinde geçmesini sağlamak amacıyla Emniyet ve Jandarma sorumluluk bölgelerinde gerekli her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. Asayişle ilgili konularda Jandarma bölgesinde Alo 156 nolu Jandarma İmdat telefonu ve Emniyet Müdürlüğünün Asayiş ve Trafik hizmetleriyle ilgili konularda Alo 155 nolu Polis İmdat telefonlarıyla iletişim sağlanacaktır.

Vatandaşlarımızın Elektrik arızaları ile ilgili konularda 444 4 372 (186) numaralı Çağrı Merkezi telefonuna, doğalgaz ile ilgili konularda Doğalgaz Çağrı Merkezi-187, Çankırı Acil Ekip-0533 396 56 45 numaralı telefonlara başvurabileceklerdir
  Bize ait Haberlerimizi Resmi Daireler Kaynak Göstererek Kullana Bilirler
Haber18 ve Reklam Ajansı. Sitedeki yazıların bir kısmı yada tamamı ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz
basın mensupları,haberci,gazeteci,yazarlar  EDİTÖR GİRİŞİ  

 
 

Merkez Aksu Çankırı Türkiye 18200

Çankırı haberleri  ANA SAYFA

 

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir ildir.Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com