Çankır'nın Valisi AKTAŞ, Başkan Oldu


Tarih: 07-08-2017 15:29 Valilik Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 3433 Defa Görüntülendi


Çankır'nın Valisi AKTAŞ, Başkan Oldu

Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Başkan Oldu


Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Temmuz Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığında Sinop’ta yapıldı.

KUZKA’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı yapılan devir teslim töreni ile Temmuz 2018’e kadar Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ'a devredilirken, Vali AKTAŞ bugüne kadar ki hizmetlerinden ötürü Sinop Valisi Hasan İPEK'e teşekkür plaketi takdim etti.

Kalkınmaya Yönelik Çalışmalarımız Durmaksızın Devam Edecek

Toplantı devir teslim töreninde konuşan KUZKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Ajansların Bölgesel kalkınmayı sağlama amacına yönelik çalışmalar yürüttüğünü yakinen bilenlerden olduğunu ifade ederek, çalışmaları daha ileriye taşımanın gayreti ve çabası içinde olacağını söyledi.  

Vali AKTAŞ, “TR82 Bölgesi’nin sosyal, altyapı, sektörel ve teknik kapasite bakımından gelişmesi için hibe destekleri, güdümlü projeler ve teknik destek programları ile Bölge tanıtımı,  eğitim hizmetleri, Ar-Ge ve inovasyon içerikli faaliyetleri yürütmekte olan Ajansımıza, bundan sonra da aynı şekilde çalışmalarına durmaksızın devam etmesi için yönetim kurulu üyelerimiz ve paydaşlarımız ile birlikte destek sağlamaya devam edeceğiz. Zira bizler birlikte bu hedefleri başarmak üzere bir araya gelmiş insanlarız." diye konuştu.

Çankırı Valisi ve KUZKA Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığında gerçekleştirilen Temmuz Ayı Yönetim Kurulu Toplantısına, Kastamonu Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yaşar KARADENİZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Sinop Valisi Hasan İPEK, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ, Çankırı Belediye Başkanı İrfan DİNÇ, Kastamonu İl Genel Meclis Başkanı Mehmet KAYIKÇI, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Ruhi ŞEKER, Sinop İl Genel Meclis Başkanı Şükrü GÜNDOĞDU, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk ARSLAN, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol DERİCİ ve Ajansımız Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ ile ilgili uzman personel katıldı.

Ajans faaliyetleri, personel alımı, 2018 Yılı Çalışma Programı hazırlık çalışmaları ve Güdümlü Proje Destekleriyle ilgili gündem maddelerinin yer alındığı yönetim kurulu toplantısında, Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ, KUZKA’nın çalışmaları hakkında Yönetim Kurulu Üyelerine bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Toplantı daha sonra 2017 yılı içinde KUZKA’ya uzman ve destek personeli alımı yapılması, BROP Projesi son durumu ve Güdümlü Proje Desteklerine ilişkin konuların görüşülmesi ve karara bağlanması ile sona erdi.


 

 

Etiketler:

çankırı valisihamdibilge aktaş başkan oldu

Çankır'nın Valisi AKTAŞ, Başkan Oldu

Ana Sayfa


Vali Aktaş ,DSİ yeni Müdürünü Ziyaret Etti - Murat Bingöl - Çankırı DSİ Müdürü Murat Bin göl Vali Aktaş ,DSİ yeni Müdürünü Ziyaret Etti
Vali Hamdi Bilge Aktaş ,DSİ yeni Müdürünü Murat Bingöl'ü Ziyaret Etti

Vali, Tuz Fabrikası’nda incelemelerde buldu - - Vali, Tuz Fabrikası’nda incelemelerde buldu
Vali Hamdi Bilge Aktaş, Tuz Fabrikası’nda incelemelerde bulundu

Vali Aktaş Afrin’de Yaralanan Askerimizi Ziyaret Etti - - Vali Aktaş Afrin’de Yaralanan Askerimizi Ziyaret Etti
Vali Hamdi Bilge Aktaş Afrin’de yaralanan Uzm. Çvş. Hakan Kayacı’yı ziyaret etti

KUZKA, Valisi AKTAŞ Başkanlığında Toplandı - Vali Hamdi Bilge Aktaş - KUZKA, Valisi AKTAŞ Başkanlığında Toplandı
KUZKA Şubat Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Kastamonu’da Yapıldı

Bakan Fakıbaba, Vali AKtaş’ı Ziyaret Etti - - Bakan Fakıbaba, Vali AKtaş’ı Ziyaret Etti
Bakan Fakıbaba, Vali Hamdi Bilge Aktaş'ı makamında ziyaret etti

Vali Hamdi Bilge Aktaş, Şehidimizin cenazesine katıldı - - Vali Hamdi Bilge Aktaş, Şehidimizin cenazesine katıldı
Vali Hamdi Bilge Aktaş, Şehidimiz Erdem Mut’un cenazesine katıldı

Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni - Çankırı Valilikhaberleri - Çankırı ValisiHamdi BilgeAktaş Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni
Çankırı'da Devlet Övünç Madalyası ve Beratı Tevcih Töreni Gerçekleştirildi

2018 İl İstihdam toplantısını gerçekleştirdi - - 2018 İl İstihdam toplantısını gerçekleştirdi
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2018 yılı ilk toplantısını gerçekleştirdi

İstifa Etmek Zorunda Bırakılan Aktaş, Boş Durmuyor - Seval Aktaş - Zeynep Perihan Dinç - Vali eşi Seval Aktaş - başkan eşi Zeynep Perihan Dinç İstifa Etmek Zorunda Bırakılan Aktaş, Boş Durmuyor
Çankırı’da İdarecilik Görevinden Ayılan Seval Aktaş , Mehmetçiğe Destek Kampanyası Düzenliyor.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BU GÜN
 • DÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY


regent cruises
  regent cruises - rssc
.

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaydak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstereker kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Haber-reklam ajans sitesi© 2018