çankırı valisihamdibilge aktaş başkan olduÇankır'nın Valisi AKTAŞ, Başkan Oldu


Tarih: 07-08-2017 15:29 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3681 Defa Görüntülendi

Çankır'nın Valisi AKTAŞ, Başkan Oldu

Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Başkan Oldu
Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Temmuz Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımı ile Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığında Sinop’ta yapıldı.

KUZKA’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı yapılan devir teslim töreni ile Temmuz 2018’e kadar Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ'a devredilirken, Vali AKTAŞ bugüne kadar ki hizmetlerinden ötürü Sinop Valisi Hasan İPEK'e teşekkür plaketi takdim etti.

Kalkınmaya Yönelik Çalışmalarımız Durmaksızın Devam Edecek

Toplantı devir teslim töreninde konuşan KUZKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Ajansların Bölgesel kalkınmayı sağlama amacına yönelik çalışmalar yürüttüğünü yakinen bilenlerden olduğunu ifade ederek, çalışmaları daha ileriye taşımanın gayreti ve çabası içinde olacağını söyledi.  

Vali AKTAŞ, “TR82 Bölgesi’nin sosyal, altyapı, sektörel ve teknik kapasite bakımından gelişmesi için hibe destekleri, güdümlü projeler ve teknik destek programları ile Bölge tanıtımı,  eğitim hizmetleri, Ar-Ge ve inovasyon içerikli faaliyetleri yürütmekte olan Ajansımıza, bundan sonra da aynı şekilde çalışmalarına durmaksızın devam etmesi için yönetim kurulu üyelerimiz ve paydaşlarımız ile birlikte destek sağlamaya devam edeceğiz. Zira bizler birlikte bu hedefleri başarmak üzere bir araya gelmiş insanlarız." diye konuştu.

Çankırı Valisi ve KUZKA Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığında gerçekleştirilen Temmuz Ayı Yönetim Kurulu Toplantısına, Kastamonu Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yaşar KARADENİZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Sinop Valisi Hasan İPEK, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin BABAŞ, Çankırı Belediye Başkanı İrfan DİNÇ, Kastamonu İl Genel Meclis Başkanı Mehmet KAYIKÇI, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Ruhi ŞEKER, Sinop İl Genel Meclis Başkanı Şükrü GÜNDOĞDU, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk ARSLAN, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol DERİCİ ve Ajansımız Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ ile ilgili uzman personel katıldı.

Ajans faaliyetleri, personel alımı, 2018 Yılı Çalışma Programı hazırlık çalışmaları ve Güdümlü Proje Destekleriyle ilgili gündem maddelerinin yer alındığı yönetim kurulu toplantısında, Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ, KUZKA’nın çalışmaları hakkında Yönetim Kurulu Üyelerine bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Toplantı daha sonra 2017 yılı içinde KUZKA’ya uzman ve destek personeli alımı yapılması, BROP Projesi son durumu ve Güdümlü Proje Desteklerine ilişkin konuların görüşülmesi ve karara bağlanması ile sona erdi.


 

 

Etiketler:

çankırı valisihamdibilge aktaş başkan oldu

çankırı valisihamdibilge aktaş başkan oldu 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com