Çankırı'da Bu Hizmetten Bir Ayda 2 Bin Kişi Faydalandı


Tarih: 02-08-2017 15:37 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1963 Defa Görüntülendi

Çankırı'da Bu Hizmetten Bir Ayda 2 Bin Kişi Faydalandı

Çankırı Belediyesi Eğitim Kültür Merkezinden son bir ayda 2 bin kişi yararlandı
Çankırı Belediyesi Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi vatandaşların büyük beğenisini toplamaya devam ediyor. Yaz, kış hizmetlerine devam eden Merkezin faaliyetlerinden son bir ay içerisinde yaklaşık 2 bin kişi faydalandı.

Çankırı Belediyesi’nin kadın çalışmaları kapsamında şehre kazandırdığı modern merkez, Çankırı’da yaşayan kadınların gözde mekânı haline geldi. Ziyaretçilerine nezih bir ortam sunan Merkez, bilgi ve beceri kurslarının yanı sıra kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve diğer hizmetleriyle de göz doldurmaya devam ediyor.
Yüzme Dersleri İçin Kayıtlar Doldu
Bu yaz sezonunda da merkez faaliyetlerine gösterilen yoğun ilgi değişmedi. Yüzme havuzu, hamam, spor, kuaför gibi hizmetlerden son bir ay içerisinde yaklaşık 2 bin kişi faydalandı. Yaz sıcaklığında kış serinliği arayan ve farklı sosyal aktivitelerden faydalanmak isteyen kadınlar, soluğu Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde aldı. Her yaş gurubuna hitap eden havuz, yaş gruplarına göre hizmet veriyor. Merkezde; yüzme öğrenmek isteyenler için yüzme kursları, anne çocuk yüzme seansları ile havuzu kullanmak isteyenler için serbest seanslar da mevcut. Yüzme kurslarında Ağustos ayı kayıtlarını tamamlayan Merkez; kapalı yüzme havuzunda 12 saat eğitim, 22 saat serbest seans, 7 saat 7–10 yaş erkek çocuk, 9 saat 7–12 yaş kız çocuk ve 8 saat 3–6 yaş anne çocuk seansları olmak üzere haftada 58 saat hizmet vermekte


Etiketler:HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com