Çankırı Ilgaz’da Doğalgaz Çalışmaları Başladı


Tarih: 31-07-2017 17:55 Ilgaz Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2697 Defa Görüntülendi


Çankırı Ilgaz’da Doğalgaz Çalışmaları Başladı


Çankırı Ilgaz İlçesinde Doğalğaz Çalışmaları Başladı


Konuyla alakalı Çankırı Ilgaz ilçe belediye başkanı Arif Çayır yaptığı açıklamada” Bu yıl içerisinde kullanılmaya başlanacak olan doğalgaz için şebeke hattı kazı çalışmaları başladı.
Çankırı Ilgaz ilçesinde doğalgaz dağıtım şebekesi kazı çalışmaları doğrultusunda ilk etapta 10 kilometre doğalgaz şebekesi yapılacak olup, sene sonuna kadar ilçenin belli bir bölümüne gaz kullandırılacaktır. İlçemiz Yukarı Mahallede başlayan doğalgaz çalışmaları, önümüzdeki yıllarda tüm ev ve işyerlerine girmiş olacaktır. Doğalgazın ilçemizde kullanılmaya başlanacak olmasından dolayı büyük sevinci siz değerli Ilgaz Halkımızla samimiyetimizle paylaşıyoruz. Bugün gerçekleştirilen “Doğalgaz Kazı Çalışmaları Başlangıç Töreni” Ilgaz’ımız için tarihi bir adım olmuştur. Ilgaz’ımız için kazanım sağlanan bu hizmet doğrultusunda yapılan törende Sayın Başkanımız Çayır “ Bu başarıyı Tüm Ilgaz’lı Hemşerilerimizle başarmanın gururunu yaşıyorum. İlçemiz için büyük kazanım olan çağdaşlığın resmi doğalgazı artık siz kıymetli hemşerilerimizde kullanacak. Orman denizi yeşil Ilgaz’ımıza sağladığımız hizmetlerde hiçbir zaman ayrımcılık yapmadan memleketimiz için çalışmaktan gurur duyuyorum. Şükürler olsun ki ilçemize doğalgazı kavuşturduk. Doğalgazla birlikte hava kirliliği azalacak olup daha iyi ve daha ucuza ısı sağlayıp, evlerimizde eziyet çekmeden tek tuşla hizmete kavuşacağız. Doğalgaz Ilgaz’da geleceğin aydınlık olması demek, hem inşaatta hem konutta hem de sanayide daha iyi yatırımların ve kazançların olacağı bir ilçenin ortamının hazırlanması demek. Ilgaz’ımızı türkülerimize konu eden yüceliğine yakışır hizmetlerimizi siz kıymetli hemşerilerimize Allah’ımın bizlere nasip ettiği sürece birçok hizmetleri sizlere kazandıracağımızdan emin olabilirsiniz. Çıktığımız bu yolda dediğimiz gibi “Ayrımız Gayrımız Yoktur, Ilgaz’dır Ortak Sevdamız” ilkesinde bu hizmetleri bizlere kazandıran başta siyasilerimiz olmak üzere emeği geçen herkese siz kıymetli Ilgaz Halkım ve Şahsım adına canı gönülden teşekkür ediyor. Doğalgazımızın hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu. Konuşmalarının ardından hayırlara vesile olması dilekleriyle kesilen kurban sonrası, Başkan ÇAYIR, kepçe operatörlüğünün başına geçerek Ilgaz’ımız için temsili olarak ilk kazı çalışmalarını başlatmış oldu

 

 

 
Etiketler:

Çankırı Ilgaz’da Doğalgaz Çalışmaları Başladı  İLÇELER

Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com