Çankırı’daki Bu Yöneticiden Her İle ve Bazı Kurumlara İhtiyaç


Tarih: 28-07-2017 09:47 Saglik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 6019 Defa Görüntülendi


Çankırı’daki Bu Yöneticiden Her İle ve Bazı Kurumlara İhtiyaç


İlçede Muayene Olan Hasta, Kendisini Başhekimin Muayene Ettiğini Öğrenince Şaşırdı


Çankırı Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Keskin,  İlçelerde Görevlendirme Görevini İlk Kendisi Yaptı.

Çankırı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Keskin  göreve başlamasıyla birlikte ilçe hastanelerinde uzman hekim görevlendirerek ilçe hastanelerinde de poliklinik muayeneleri başlatarak ilçelerdeki hastalarında  yetişmiş uzmanlardan yaralanmalarına fırsat sağladı.

Vatandaşların ayağına hizmet götürmeyi başlatan Çankırı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Keskin , Aynı zamanda Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini de yürütüyor.

Genel Sekreter Keskin bazı yöneticiler gibi bu sıcaklarda makamında klimalı oda oturup, sürekli aynı doktorları ilçelere göndermek yerine ilk kendisini görevlendirdi.

Üroloji uzmanı Keskin, bugün Ilgaz devlet Hastanesi'nde poliklinikte hastaları muayene etti. Zaman zaman onlarla sohbetti etti.

Hastalar kendilerini Çankırı Devlet Hastanesi Başhekiminin muayene ettiğini öğrenince çok şakırdılar.
“Allah Annenden babandan razı olsun. Bu evladımız gibi fazla kalmadı. Allah ondan razı olsun dediler.

Ilgaz devlet hastanesinde poliklinik hizmeti veren Çankırı Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hüseyin Keskin  hastane çalışanları ile de bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı.

Bu çalışmalar hastalar kadar, sürekli aynı görevlendirme yapılan kişilerinde nefes almasını sağlayarak onlarında mutlu olmasına vesile olacak gibi

Not: Hocam Çankırılı, sevdiğini hep yanında görmek ister. Benden söylemesi Çankırı’nın 11 ilçesi var. Ayrıca klimanın çalışmaktan gazı kaçmasın.

 


 

 

 


Etiketler:

Çankırı’daki Bu Yöneticiden Her İle ve Bazı Kurumlara İhtiyaç  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com