Bölge Bilek Güreşi Şampiyonasından Madalyalar


Tarih: 24-07-2017 22:15 Cankirispor Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3277 Defa Görüntülendi

Bölge Bilek Güreşi Şampiyonasından Madalyalar

Çankırılı Sporcular Bölge Bilek Güreşi Şampiyonasından Madalyalarla Döndü
Ankara gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğünün 2017 yılı falı yet programında yer alan 15 Temmuz demokrasi zaferi ve şehitleri anma bilek güreşi bölge şampiyonası 18 yaş altı gençler bay – bayan ve büyükler bay- bayan kategorilerinde 22-23 Temmuz 2017 tarihinde ANKARA İlimizde düzenlenen bilek güreşi şampiyonasına destek vermek ve o günümüzü yaşamak için ÇANKIRI İlimizden Vadi spor kulübü sporcuları yarışmaya katılarak üstün bir başarı sağlamışlardır.

Çankırı'dan Yarışmaya erkek sporcularımızdan Enes Talha AY,Mehmet Ali TÜRKOĞLU,Muaz AY,Abdullah Cundullah AY veMehmet HARMANCI katılarak erkeklerde toplam madalya sayısı 11  tane Altın madalya,1 tane Gümüş madalya ve 1 tane bronz madalya almışlardır.

Çankırı'dan Bayan sporcularımız Nazlı Can AKYOL , Halime Şevval ESEN , Hazel KURUÇAY , Suzan Zeynep EKERBİÇER , Esra USLU ve Havsanur Zeynep AY katılarak toplam madalya sayısı 10 adet Altın madalya 4 adet gümüş madalya 1 tane bronz madalya almışlardır. Yarışmaya katılan tüm sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını diler böyle bir günü unutmadıkları için Vadi spor kulübü Başkanı olan Ersin AKYILDIZ sporculara ayrı ayrı teşekkürlerini sunar ve Antrenörleri Hüseyin ÇÖPTEN’i de ayrıca tebrik ederiz.


Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com