haber18 - Çankırı haberleriKarayolları Olarak Çankırı’da Büyük Atılımlar Yaptık

Çankırı Haberleri - Haber18

Tarih: 21-07-2017 20:47 Haber18 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2950 Defa okundu

Karayolları Olarak Çankırı’da Büyük Atılımlar Yaptık


Çankırı’nın da içerisinde bulunan Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi Çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Perşembe günü gerçekleşen İl Koordinasyon toplantısında Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, kurul üyelerini bilgilendirdi.
Özendi” özellikle Çankırı Karatekin üniversitesi yolundaki göçmelerin giderilmesi için Kore Kazıkları yapan makinelerin yola çıktığını önümüzdeki hafta burada çalışmaların yapılacağını yolun kısa sürede trafiğe açılması için yoğun şekilde çalışmaları sürdürdüğünü ifade etti.

15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi”Önümüzdeki hafta Çankırı çevre yolunda çalışmalara başlıyacağız. Bu sene ilk hedefimiz Üniversite yolunda heyelanı gidermek. Ve Çevre YolununKorgun Yapraklı Bağlantıları arasındaki kesimi tamamlama"dedi

Ayrıca Yapraklı ve Korgun yolundaki Çevreyolu başlangıcı arasındaki 6 Km lik yolu yetiştirmeyi hedefliyoruz. Bir aksilik olmaz ise bu bölümü tamamlayacağız.

Kurşunlu Korgun yolumuzun ihalesi yapıldı. Ancak diğer firmalar konuyu KİK'e götürdü. Şuanda KİK’de , TİK’in kararını bekliyoruz.

Kızılırmak yolunda da ihale KİK’e gitmişti. KİK itirazları ret etmiş. Bizim ihaleyi verdiğimiz firma lehinde Karar vermiş. İnşallah önümüzdeki hafta sözleşme imzalayarak Çalışmalarımıza başlayacağız.

Bunun haricinde Aşiyan köprüsü büyük hızla devam ediyor. BSK , satin kaplama işlerimiz ve proje çalışmalarımızda  devam etmekte

Gerçekten bu bir yıl içinde büyük atılımlar yapıldı. Bizim şimdi tek amacımız sezonu iyi değerlendirerek yapılması gerekenleri tamamlayıp halkımızın hizmetine sunmak “dedi

Video Görüntüleri
ANA SAYFAANA SAYFA
   - Çankırı Haberleri  

Haber18 Çankırı, Haber ve Reklam ajansına aittir. Sitemizdeki  Haber ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz. 

Haber18