Eldivan''da Şehitlerimiz İçin Doğa Yürüyüşü Yapıldı


Tarih: 14-07-2017 19:38 Eldivan Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3226 Defa Görüntülendi


Eldivan''da Şehitlerimiz İçin Doğa Yürüyüşü Yapıldı


Çankırı Eldivan İlçeinde 15 Temmuz Şehitleri İçin Doğa Yürüyüşü Yapıldı


Çankırı Eldivan İlçemizde 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 13 Temmuz Perşembe günü Doğa Yürüyüşü düzenlenmiştir. Yürüyüş Kaymakamlılıkdan başlayıp, Cemeli Mevkiinde son bulmuş olup Cemeli mevkiinde İlçe Müftülüğü tarafından şehitlerimiz için dualar edilmiş akabinde Eldivan Kültür Derneği tarafından simit ve ayran ikramı yapılmıştır.

15 Temmuz şehitleri için düzenlenmiş olan Doğa Yürüyüşüne İlçe Kaymakamımız Musa Göktaş’ın yanı sıra Belediye Başkanı Nusrettin Gökçer, İlçe Jandarma Komutanı Abdurrahman Erkan, İlçe Emniyet Amir V. Ünal Çelik, İl Genel Meclis Üyeleri Latif Ak ve Ahmet Karatatar, Daire Amirleri, Ak Parti İlçe Başkanı Faruk Dilsiz, Eldivan Kültür Derneği Başkan V. Hüseyin Dokuzkuşak, Muhtarlar, Başağalar, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, Eldivan Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ve çok sayıda vatandaş katılmıştır.

Kaymakam Musa Göktaş; “Terör örgütü FETÖ/PYD üyesi bir grup tarafından, 15 Temmuz 2016 tarihinde Türk Milletine, Türk Demokrasisine ve Milli İradeye karşı bir kalkışmada bulunulmuş ancak Türk Milletinin vakur duruşu karşısında başarıya ulaşamamış ve millet meydanlara akın ederek, demokrasisine sahip çıkmış, bu topraklarda demokrasisinin ve egemenliğin yegane sahibinin kendisi olduğunu ortaya koymuştur. Biz de bu kahraman şehitlerimiz başta olmak üzere tüm şehitlerimiz için Doğa Yürüyüşü yapıp, dualar ettik, birlik ve beraberliğimizi göstermek istedik. Programın düzenlenmesinde emeği geçen Kaymakamlığımız, Eldivan Belediye Başkanlığı, Eldivan Müftülüğü, Eldivan Milli Eğitim Müdürlüğü, Eldivan Rehabilitasyon Merkezi, Eldivan Kültür Derneği ve desteklerini esirgemeyen ve katılım sağlayan Ak Parti İlçe Başkanlığı, Muhtarlar, Başağalar ve sağduyulu vatandaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.


Etiketler:

Eldivan''da Şehitlerimiz İçin Doğa Yürüyüşü Yapıldı  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com