Kurşunlu’da 15 Temmuz Programı


Tarih: 12-07-2017 13:17 Kursunlu Haberleri Muhabir: Kubilay  Bu haber: 3136 Defa Görüntülendi

Kurşunlu’da 15 Temmuz Programı

Çankırı Kurşunlu Kaymakamı OHAL (Çankırı Vali Yardımcısı) 15 Temmuz Şehidimizi Ziyaret Etti
Çankırı  Kurşunlu’da 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Kapsamında programlar düzenlendi.

Düzenlenen programlara  Kurşunlu Kaymakamı (OHAL Vali Yardımcısı) Yakup Ömeroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, İlce Daire Amirleri katıldılar

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında Kurşunlu merkez mezarlığında bulunan 15 Temmuz şehitlerinden olan Şehit Aydın ÇOPUR ve diğer şehitlerimiz kabirlerinde Yasin’i Şerif ve dualar ile anıldı.

 Mevlid’i Şerifin bitiminde programa katılan katılımcılara Kurşunlu Kaymakamlığınca yemek ikramında bulunuldu.

15 Temmuz şehitlerinden olan Şehit Aydın Çopur’un ailesine ziyarete gidildi. Ziyaret esnasında şehidimiz için dua edildi.

 Kaymakam Yakup ÖMEROĞLU ziyarette şehidimizin ailesine, vatanına milletine bağlı bir evlat yetiştirdikleri için gurur duymaları gerektiğini ifade etti. Vatanımızın ve milletimizin bu gibi evlatlarımız sayesinde ayakta kalacağını ifade etti.

Kaymakam Yakup ÖMEROĞLU 15 Temmuz Etkinlikleri vesilesiyle ülkemizde Şehitlik makamına erişmiş tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı, Gazilerimize de acil şifalar ve sağlıklı bir ömür geçirmeleri dileğinde bulundu.


 

 

 

 

 

 


Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com