haber18Çankırı Yaren Spor  GREKOREMEN Süper Ligine Yükseldi

Çankırı Haberleri - Haber18

Tarih: 10-07-2017 12:59 Haber18 Spor Haberleri Muhabir: Haberci Kmax  Bu haber: 1647 Defa okundu

Çankırı Yaren Spor GREKOREMEN Süper Ligine Yükseldi


7-8-9 Temmuz 2017 Tarihleri Arasında Bursa ilinde Yapılan Türkiye Büyükler GREKOREMEN 1. Lig Müsabakalarında Çankırı Yaren Spor Güreş Kulübü ve Ankara Büyükşehir EGO Spor Kulübü Türkiye Büyükler GREKOREMEN Süper Ligine Yükseldi.

Müsabakalar Hakkında bilgi veren Yaren Spor Kulübü Başkanı İsmail ACIBUNAR Büyükler  GREKOREMEN 1.liginde 3.Gurupta 12 Takımdan Oluştuğunu Guruplarında ilk 2 ye giren Takımların Bursa ilinde Toplanması ile Başlayan Final Müsabakaları Çeyrek Finalde Rakibimiz Ankara Şampiyonları 6-2 Yenerek Yarı Finale Yükseldik Yarı Finalde İstanbul Haydarpaşa Demirspor'u aynı skorla 6-2 Yenerek İsmimizi Finale Yazdırdık 2 Takımı'n Süper Lige Çıkacağı Müsabakalarda Rakibimiz Ankara Büyük şehir EGO Sporla Hem final hemde Süper Lige Çıkma Garantisi Kazanmış iki Takım olarak Pozitif  Puanlarımız 18-18 olarak Bitirdik 1.ve 2. Olarak Süper lige Çıktık.Tabi biz buralara nasıl geldik 8 yıldır her yıldan bir Tecrübe Kazandık Yılmadık , Hep inandık Yarım bırakmadık Inatla üstüne gittik 8 yıl içersinde çalıştığımız Sayın Valilerimizle,Sayın Millet Vekillerimizle ,Sayın Belediye Başkanımızla, il özel İdare genel Sekterlerimizle ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlerimizle İstişareler  hep bizleri motife etmiştir. Bu Bakımdan Tarihinde 1. Lig Yarışan ve yine Tarihinde Süper lige Çıkma onurunu Bizlere Yaşatan ve Başkanı olmaktan Gurur Duyduğum Yaren Spor Kulübü'nün Değerli Teknik sorumlusu Halis AKDERE Hocama Antrenörlerim Salih Özkan, Ali Aktaş masörümüz Ceyhun Elmakuşu, Sporcularım ÖMER Faruk Tok ,Emre Aslan, Semih Günay, Abdullah Demirli, Enes Yayan, Emre Kahramaner, Serkan Aydemir , Cıhan Kaplan, Batuan Koyuncu, Muhammet Bıçak,Abdullah Özen ,Özellikle takım kaptanım Hasan Yiğit sporcumuzun Cenazesi Olmasına Rahmen Takım'ı yalnız bırakmayan Bursa'da iline müsabakalara yetişmesi ,Özveri göstermeleri Bakımından bizleri onurlandırmıştır. Bu Bakımdan Şahsınızda Emeği geçen Herkese teşekkür ederim. 

 

ANA SAYFAANA SAYFA
  haber18 - Çankırı Haberler  

Haber18 Çankırı, Haber ve Reklam ajansına aittir. Sitemizdeki  Haber ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz. 

Haber18