İzmir’de büyük başarı elde Ettiler


Tarih: 04-07-2017 23:12 Cankirispor Haberleri Muhabir: Kubilay  Bu haber: 2991 Defa Görüntülendi

İzmir’de büyük başarı elde Ettiler

Çankırılı Sporcular İzmir’de Büyük Başarı Elde Ettiler
Naili Moran Yaş Grupları Türkiye Şampiyonası’nda Habibe Okçu ve Aleyna Yarahmet Farklı Kategorilerde Türkiye ikincisi oldu…

30 Haziran- 01 Temmuz 2017 tarihleri arasında İzmir ilinde gerçekleştirilen Naili Moran Yaş Grupları Türkiye Şampiyonası’nda 2003 yaş grupları bayanlar kategorisinde Habibe Okçu 100 metre ve Uzun Atlama da Türkiye birinciliğini göğüsledi.

Çankırılı Atletimiz Habibe Okçu, 200 metre koşusunda genel toplamda 246 puanla Türkiye ikincisi oldu.

Yine Naili Moran Yaş Grupları Türkiye Şampiyonası’nda Aleyna Yarahmet 2002 yaş grupları bayanlar Yüksek atlama da Türkiye birincisi Yarahmet ,Genel toplamda 456 Puanla Türkiye ikinciliğinin sahibi oldu.

İzmir de büyük başarı elde eden Habibe Okçu ve Aleyna Yarahmet Çankırı’nın adını tüm Türkiye’ye duyurmayı başardı.

Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci, Bayan Atletleri makamında ağırladı..

Pistin Rüzgarları Habibe Okçu ve Aleyna Yarahmet’i İl Müdürü Ekrem Gerginci makamında kabul etti. Gerginci yaptığı açıklamada, “İzmir Naili Moran Yaş Grupları Türkiye Şampiyonası’nda ilimize Şampiyonluklar kazandıran Habibe Okçu ve Aleyna Yarahmeti gönülden kutluyorum. Hedefimiz Uluslararası yarışlarda ülkemizin adını tüm dünyaya duyurmak. Başarılarında emeği olan Antrenörümüz Hasan Eroğlu ve Beden Eğitimi Öğretmeni aynı zamanda Atletizm İl Temsilcisi Mustafa Bölükbaşı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi. 


Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com