Şabanözü'nde Ramazan Bayramı Kutlamaları


Tarih: 25-06-2017 09:42 Sabanozu Haberleri Muhabir: Haber Merkezi  Bu haber: 3061 Defa Görüntülendi

Şabanözü'nde Ramazan Bayramı Kutlamaları

Şabanözü Belediyesince her yıl geleneksel olarak düzenlenen Ramazan Bayramı Kutlaması 25 Haziran 2017 Pazar günü saat: 10.00’da çarşı içersindeki Belediye Çay Parkında yapıldı.

Tören, Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA başta olmak üzere İlçe Daire Amirleri ve çalışanları, Siyasi Parti Temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye çalışanları ve çok sayıda halkın katılımı ile kutlandı.

Belediyemiz çay parkında yapılan kutlamalarda, Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA “Bayramlaşma törenine katılan vatandaşların bayramlarını kutlayarak, İslam dünyasında akan kanların bir an önce durmasını, huzur, bereket, birlik, beraberlik, sevgi ve saygı dolu bir Bayram olmasını dilediğini” söyledi.

 

Çay, bayram şekeri ve çikolata ikramı ile sohbetlerin ardından tören son buldu.

 

Ayrıca Belediyemiz imkanları ölçüsünde sürekli yenilenen ve modernleşen Araç parkımızdaki araçlar “Gücümüzü Halkımızdan Alıyoruz“ sloganı adı altında çarşı meydanında vatandaşlarımıza sergilenmektedir.  

 

Memleketimizin ve tüm insanlığın Ramazan Bayramı kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz. İYİ BAYRAMLAR…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com