Şehit ve Gaziler Onuruna İftar Yemeği


Tarih: 22-06-2017 20:01 Eldivan Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3370 Defa Görüntülendi


Şehit ve Gaziler Onuruna İftar Yemeği


Çankırı Eldivan İlçesinde Şehit ve Gaziler Onuruna İftar Yemeği


Çankırı Eldivan İlçesi Seydi Köyü Hacı Murad-ı Veli Hz Türbesinde Şehit ve Gaziler için Kaymakamlığımız tarafından 20 Haziran Salı günü iftar yemeği düzenlendi. İftar Yemeğine Kaymakamı Musa GÖKTAŞ’ın yanı sıra, Belediye Başkanı Nusrettin GÖKÇER, Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel TEKE, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet ÇELİK, İlçemiz Daire Amirleri, Şehit yakınları, Gazilerimiz ve Seydi Köy Halkı katıldı.

Program Kuran Tilaveti ile başlayıp, iftar yemeğinin ardından, çay içilip sohbet edilmesi ile sona erdi. Kaymakam  Musa GÖKTAŞ, bütün şehit yakınları ve Gazileri program öncesinde kapıda karşıladı, onlarla tek tek ilgilenerek sohbet etti ve dertlerini dinledi. Program sonunda Kaymakam Dernek Başkanlarına hediye takdim ederek, kendilerini kırmayıp davete katıldıkları için teşekkür etti.

Kaymakam Musa GÖKTAŞ; “Devlet olarak Şehit yakınlarımızın ve Gazilerimizin her zaman yanındayız, şehitlerimiz ve gazilerimiz devlete en büyük hizmeti yapmış insanlardır. Vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden şehitlerin ve vatan toprağı üzerinde huzur ve güvenin sağlanması sırasında gazi olan vatandaşlarımızın haklarını asla ödeyemeyiz. Şehitlerimizin emaneti olan ailelerine ve yakınlarına sahip çıkmak en önemli görevimizdir. Bu vesileyle, tüm şehitlerimize Allahtan Rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Programa katılan davetlilerimize ve programın düzenlenmesinde emeği geçen başta Vakıf çalışanlarımız olmak üzere tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

 


 

 

 

 

 


Etiketler:

Şehit ve Gaziler Onuruna İftar Yemeği  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com