Başkanın Yemeğini Yiyemeyen Vekiller, Çay İçtiler


Tarih: 22-06-2017 06:27 Korgun Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 7439 Defa Görüntülendi

Başkanın Yemeğini Yiyemeyen Vekiller, Çay İçtiler

Başkanın İftar yemeğini Yiyemeyen Çankırı Milletvekilleri Vatandaşların Çayını İçtiler
Çankırı Kurşunlu İlçesinde Belediyenin iftar yemeğine katılan Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, aynı gün Korgun belediyesinin de iftar yemeği olması münasebeti ile Korgun ilçesindeki iftar yemeğine katılamadılar.

YEMEĞİ KURŞUNLUDA YEDİLER . ÇAYLARINI KORGUNDA İÇTİLER.

Kurşunlu’da iftar yapan Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu,  Kurşunludaki programları sonrası zaman kaybetmeden Korgun ilçesine geldiler.

Burada belediye binasında Başkan Halil Öz’ü ziyareti öncesi, bahçede vatandaşlarla selamlaştılar , Korgun AK Parti İlçe Başkanı  Niyazi Çaylak olduğu  ortamda birlikte oturup çay içtiler.

Çay sohbeti esnasında vatandaşların sorularını da yanıtlayan vekiller son çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirdiler.

Buradaki sohbet sonrası Başkan Halil Öz’ün makamına gecen Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ve beraberindekiler , burada AK Parti Genel Merkez İdari Direktörü Celal Kadri Ursavaş, Korgun’daki iftara destek olan Çankırılı İş Adamı Alpay Ünal ve Belediye Başkanı Halil Öz ile güncel konular ile Korgun ilçesi alakalı konuşmalar yaptılar.

Program sonrası Çankırı Merkeze gelerek buradaki programlara katıldılar.
 


 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com