Başkanın Yemeğini Yiyemeyen Vekiller, Çay İçtiler


Tarih: 22-06-2017 06:27 Korgun Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 6533 Defa Görüntülendi

Başkanın Yemeğini Yiyemeyen Vekiller, Çay İçtiler


Çankırı Kurşunlu İlçesinde Belediyenin iftar yemeğine katılan Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, aynı gün Korgun belediyesinin de iftar yemeği olması münasebeti ile Korgun ilçesindeki iftar yemeğine katılamadılar.

YEMEĞİ KURŞUNLUDA YEDİLER . ÇAYLARINI KORGUNDA İÇTİLER.

Kurşunlu’da iftar yapan Çankırı Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu,  Kurşunludaki programları sonrası zaman kaybetmeden Korgun ilçesine geldiler.

Burada belediye binasında Başkan Halil Öz’ü ziyareti öncesi, bahçede vatandaşlarla selamlaştılar , Korgun AK Parti İlçe Başkanı  Niyazi Çaylak olduğu  ortamda birlikte oturup çay içtiler.

Çay sohbeti esnasında vatandaşların sorularını da yanıtlayan vekiller son çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirdiler.

Buradaki sohbet sonrası Başkan Halil Öz’ün makamına gecen Milletvekilleri Hüseyin Filiz ve Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ve beraberindekiler , burada AK Parti Genel Merkez İdari Direktörü Celal Kadri Ursavaş, Korgun’daki iftara destek olan Çankırılı İş Adamı Alpay Ünal ve Belediye Başkanı Halil Öz ile güncel konular ile Korgun ilçesi alakalı konuşmalar yaptılar.

Program sonrası Çankırı Merkeze gelerek buradaki programlara katıldılar.
 


 

 

 

 

 Etiketler:

 
ANA SAYFA

  Bize ait Haberlerimizi Resmi Daireler Kaynak Göstererek Kullana Bilirler
Haber18 ve Reklam Ajansı. Sitedeki yazıların bir kısmı yada tamamı ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz
basın mensupları,haberci,gazeteci,yazarlar  EDİTÖR GİRİŞİ  

 
 

Merkez Aksu Çankırı Türkiye 18200

Çankırı haberleri  ANA SAYFA

 

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir ildir Çankırı.Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com