Milletvekilleri İftarı Kurşunlu İlçesinde Yaptılar


Tarih: 22-06-2017 05:20 Kursunlu Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3352 Defa Görüntülendi


Milletvekilleri İftarı Kurşunlu İlçesinde Yaptılar


Çankırı Milletvekilleri Akbaşoğlu ve Filiz, Kurşunlu İlçesinde Vatandaşlarla İftar Yaptılar.


Çankırı Kurşunlu Belediyesi iftar yemeği verdi. Belediye tarafından verilen iftar programında ilçe halkı ve ilçe köylüleri birlikte iftar yaptılar.

Geleneksel hale gelen Kurşunlu sokak iftarı bu sene hava muhalefeti nedeni ile kültür merkezinde verildi.

Çankırı Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak ilçe halkı yanı sıra ilçe köylülerinin muhtar ve vatandaşlarını da sokak iftarına davet edince Kültür Merkezinin  1. Ve 2. Katları ile binadaki tüm alanlar değerlendirilerek iftar sofraları kuruldu.

Kurşunlu Belediyesinin iftar programına Çankırı Milletvekilleri Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz,  Kurşunlu Kaymakamı (Çankırı Vali Yardımcısı) Yakup Ömeroğlu, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker, AK Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, İlçe daire amirleri, mahalle ve köy muhtarları ile ilçe ve köylerden çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar sonrası Milletvekilleri AKbaşoğlu ve Filiz katılımcılara  yaptıkları konuşmada yapılanları anlatılar,  kendilerini destekleyen vatandaşlara teşekkür ettiler.

Konuşma sonrasında İlçe belediye başkanı Şakir Kaymak,  Milletvekillerine plaket verdi.

--  Yapılan Konuşmada Milletvekili M. Emin Akbaşoğlu”Kızlar yolu baraşımız. Hayırlı ve uğurlu olsun. Kurşunlu yolu 154 trilyona 2 mayıs da ihale oldu. Hayırlı ve uğurlu olsun. Çankırı Ankara çevre yolu ihale ettik.  200 trilyona. Hayırlı uğurlu olsun. Ilgaz Korgun Çankırı yolunu ihale ettik. 300 trilyona hayırlı ve uğurlu olsun. Çerkeş Kızılcahamam yolunu ihalet ettik 160 trilyona hayırlı ve uğurlu olsun.

Evet daha bir çok yatırım yapılan hizmetler var ama biz sadece değerli belediye başkanımızın söylemiş olduğu hizmetlerin rakamlarını ifade eldim dedik.

Bu hizmetlere iki vekil olarak sizler adına bunları koşturarak, durmak yok yola devam diyerek, hep birlikte daha güzel hizmetlere imza atmak sureti ile  inşallah devam edeceğiz.

Bundan sonraki hedefimizde Orta , Şabanözü Çubuk yolunu Çankırı’mıza ve sizlere kazandırmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Kadir Gecenizi ve bayramınızı tebrik ediyor, hepinize selam ve hürmetlerimi sunuyorum.Sağ olun var olun. Allah’a emanet oldun”dedi.

---- Plaket takdiminde Başkan Şakir Kaymak” Sayın Hüseyin Filiz Çankırı Milletvekili, 2017 yatırım programında ilçemize tarihi bir yatırım sağlamanız nedeni ile şahsım  ve ilçe adına teşekkür eder şükranlarımız sunarım” dedi.

Benze plaketten Millet vekili M.Emin Akbaşoğlu’na da verdi.

--- Milletvekili Hüseyin Filiz” Elbette yatırımların hepimiz için önemi şu Çankırı’nın Kurşunlu’nun yıllardır hasret beklediği ekmek ve suya hasret olduğu gibi haset beklediği bu projeler yani Kurşunlu’dan Çankırı’ya 1 saatte varacağımızı 15.20 dakikada varmak , gene Kurşunlu’dan Ankara’ya 1,5 saatte varacağımıza 45 dakikada varacak Çerkeş Kızılcahamam yolu ve oradaki tünel Kurşunlu’yu Ankara’ya yanaştırıyor.  Biz sizlerin hizmet karıyız dedik ve bu hizmete devam ediyoruz.

Bizim şöyle bir karımız var. Bizim karımız şu yapmış olduğumuz bu hizmetler vatandaşlar tarafından taktir görüyor mu , görülmüyor mu..

İşte burada bunu gördük ki.. Belediye Başkanımız sizin adınıza iki milletvekiline teşekkür ediyor.

Mesele şu metal yapılan plaket değil.  Mesele teşekkür ederken iş yaptığımızı sizlerin kabul etmeniz. Bizimde böyle bir teşekkürden dolayı gururlanmamız onurlanmamız.

Bundan dolayı bizde size tekrar teşekkür ediyoruz.

Video Görüntüleri

 
Fotoğraflar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

Milletvekilleri İftarı Kurşunlu İlçesinde Yaptılar  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri