Çerkeşli voleybolcuların Türkiye Finalleri Devam Ediyor


Tarih: 19-06-2017 16:39 cerkes Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2867 Defa Görüntülendi


Çerkeşli voleybolcuların Türkiye Finalleri Devam Ediyor


Çankırı Çerkeşli voleybolcuların Türkiye finallerinde mücadele eden İlk 32 takım arasındaki yerleri belli oldu


Çankırı Çerkeş Gençlik Spor Kulübü minik kız-Erkekvoleyboltakımlarımız 11-18 Haziran 2017 tarihleri arasında Bursa’da  sona eren Türkiye Şampiyonası’nda ilk  32 takım arasında kendilerine yer buldu..

2016-2017 Sezonu Kulüpler arası Minik kız-erkek Voleybol Türkiye Şampiyonası’ndailimizi temsilen Çerkeş Gençlik spor Kulübüminik kız-erkekVoleybol takımlarımızmücadele etti.

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye Finallerine çıkma hakkı elde eden Çankırı Çerkeş İlçe Voleybolcular Bursa’da gerçekleştiren Türkiye Şampiyonası’nda zorlu rakiplerine karşı mücadeleyi sonuna kadar elden bırakmadılar. Finale giden yolda finalist olma hakkını kaybeden Minik erkekler ilk 32 takım arasında 11. sırada yer alırken, minik kızlar ise yine 32 takım arasında 22. Sırada yer almayı başardı.Büyük şehirlere performanslarıyla kafa tutan Çerkeşli Voleybolcular şampiyon olamasalar da gönüllerde taht kurdu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci yaptığı açıklamada, Türkiye finallerinde şampiyon olamasak ta küçük  bir il olarak miniklerimizin ilimizi en iyi şekilde temsil ettiklerine gönülden inanıyorum. Hedefimiz Çankırı olarak Şampiyon olmaktı ancak nasip değilmiş. Türkiye geneli finale kalan 32 takım arasında minik erkeklerimiz 11. Sırada yer aldı, rakipleri oldukça zorluydu. Büyük Şehir takımları ile karşı karşıya geldiler. Mücadeleyi elden bırakmayıp 11. Sırada yer aldılar. Kızlarımız ise 22. Oldu. Bu sonuçların ilerleyen zamanlarda daha sıkı bir  çalışma ile şampiyonluk getireceğine inanıyorum. İfadelerini kullandı. Gerginci, Başarılarında büyük emeği olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hakkı Fidan’ı, Antrenör Halil Yüceeri, Beden Eğitimi öğretmeni Mahmut Akbaşı ve sporcuları tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.


 

 

 

 
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇERKEŞ'TE BAŞLADI.

Etiketler:

Çerkeşli voleybolcuların Türkiye Finalleri Devam Ediyor  İLÇELER

Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com