Çankırı Eldivan İlçesinde İftar Yemeği


Tarih: 19-06-2017 16:48 Eldivan Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3724 Defa Görüntülendi

Çankırı Eldivan İlçesinde İftar Yemeği

Çankırı Eldivan Kaymakamlığı ve Vakıf iftar Yemeği Verdi
Eldivan Kaymakamlığı ve Eldivan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliği ile ilçede Anıt Meydanında iftar programı düzenlendi.

 Programa Çankırı Eldivan İlçe Kaymakam Musa GÖKTAŞ ve eşi Nazan GÖKTAŞ Hanımefendinin yanı sıra, Belediye Başkanı  Nusrettin GÖKÇER, Kültür ve Turizm İl Müdürü M.Kemal KARATATAR, SGK İl Müdürü  Hicran ÇAKMAKÇI, TKDK İl Koordinatörü Emre AKBIYIK, Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Yüksel TEKE, İl Genel Meclis Üyeleri Latif AK ve Ahmet KARATATAR, Ak Parti İlçe Başkanı Faruk DİLSİZ, Daire Amirleri, Muhtarlar, Başağalar, Sivil Toplum Kuruluşlarının Yöneticileri, Şehit aileleri, Gaziler ve yaklaşık 1200 vatandaş katıldı.

Kuran Tilaveti ile başlayan program, iftar yemeğinin ardından, Osmanlı Şerbeti ikramı, Çocuklara yönelik oyunlar, animasyonlar, ödül verilmesi, pamuk helva dağıtımı ile devam etti. Son olarak yine çocuklara yönelik Hacivat Karagöz gösterisi ile iftar programı sona erdi.

Çankırı Eldivan İlçe Kaymakam Musa GÖKTAŞ, katılımın beklenenin üzerinde olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacak bu tür programların artarak devam etmesi temennisinde olduğunu belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com