Çankırı Yapraklı  44.  Geleneksel  Festivale Davet


Tarih: 19-06-2017 11:56 yaprakli Haberleri Muhabir: Hüseyin Durmaz  Bu haber: 6834 Defa Görüntülendi

Çankırı Yapraklı 44. Geleneksel Festivale Davet

44. Yapraklı Geleneksel Yayla Kültür ve Turizm Festivali ile Yağlı Güreşlere Davetlisiniz. (çankırı Haber)
Çankırı Yapraklı İlçe  Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 44. sü yapılacak olan Geleneksel Yayla Kültür ve Turizm Festivali 26.06.2017 Pazartesi Günü saat 20.00 'da Yapraklı Eski Çok Proğramlı Lise bahçesinde Halk Konseri ile Başlayacaktır. Festival Proğramı ve katılacak sanatçılar hakkında geniş bilgi aşaığıdaki afiştedir.

Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu yaptığı açıklamada" Bu yıl 44. sünü düzenleyeceğimiz Yapraklı Geleneksel Yayla Kültür ve Turizm Festivali ile Yaylamızda yapacağımız Yağlı Güreşlere tüm halkımız davetlidir. Halkımız her şeyin en iyisine layıktır. Bizlerde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Memleketimizin güzelliklerinin tanıtımı için bu tür etkinlikler birer fırsattır. Bu vesile ile ilçemize gelecek konuklarımıza tavsiyemiz ilçemizi gezerek, tertemiz havasından, buz gibi tatlı suyundan faydalanmalırıdır. Ne kadar çok katılım olursa bu da bizim mutluluğumuz olur." dedi.


Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, yazı

Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com