Çankırı Ilgaz’da 5000 Kişi Sokakta İftar Açtı


Tarih: 17-06-2017 23:43 Ilgaz Haberleri Muhabir: Kubilay  Bu haber: 5413 Defa Görüntülendi


Çankırı Ilgaz’da 5000 Kişi Sokakta İftar Açtı


Ilgaz Belediyesinin Organize Ettiği İftar Yemeğine 5000 Kişi Katıldı


Çankırı Ilgaz Belediye Başkan Arif Çayır yaptığı konuşmada Ilgaz’ı Türkiye’nin Parlayan Yıldızı haline getirmek için çalıştıklarını gece gündüz-mesai saati gözetmeden kıymetli hemşerilerimize hizmet için yarıştıklarını, tüm enerjisini Ilgaz insanından alarak ileriye atıldığını belirtti.

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen iftar programı Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Okunan ezan ile 5 Bin kişi ile birlikte oruçlar açıldı. Başkan Çayır, misafirlerini tek tek ziyaret ederek teşekkür etti.

Yemeğin ardından Ilgazlılar Ramazana özel ezgiler ile Grup Yaren ekibiyle hoşça vakit geçirirken, çocuklarımızda Belediye Başkanlığımızın hazırladığı özel Ramazan programı ile (Hacivat-Karagöz, Meddah Gösterileri, Pamuk Şeker İkramı ve Osmanlı Şerbeti İkramı) eğlendiler.

Programda konuşan Başkan Çayır, Ilgaz’ı birlik beraberlik içerisinde daha ileri noktaya götürmek için çalıştıklarını anlatırken, siyasi ayrım yapmadan halkın her kesimine kulak verdiklerini ve hep birlik içerisinde büyüdüklerine vurgu yaptı.

Ilgaz’ı Türkiye’nin parlayan yıldızı haline getirmek için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Çayır, “Biz birlik beraberlik içerisinde gece gündüz demeden Ilgaz’ımız için çalışıyoruz. Yaptığımız her işte, gerçekleştirdiğimiz her projede, Ilgaz’ı bir adım ileriye taşıyan her adımda birlik ve beraberliğimizin gücü var. Biz bir olursak, daha iri ve daha diri oluruz. Ardımızda sizin gibi güzel, ağzı dualı insanlarımız oldukça kimse bizi yenemez. Bizim yapacak çok işimiz var. Şimdiden Ramazan-ı Şerifinizi ve Mübarek Kandilinizi kutluyor, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sağolun Varolun.” dedi.

Ilgaz’da önemli gelişmeler yaşandığına vurgu yapan Çayır, Ilgaz’da doğalgaz çalışmalarının başlayacağını Ilgaz Halkının Çifte Bayram yaparak doğalgaz için ilk kazığın bayramdan sonra vurulacağı müjdesini verdi.

Başkan Çayır, programın organizesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Programa Çankırı Bayramören İlçe Belediye Başkanı Halil Muratoğlu, MHP MYK Üyesi Kadir Şekerci, MHP Çankırı İl Başkanı Hidayet Çelik, MHP Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba, MHP Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz, Sağlık Bakanlığı Daire Başkanı Hüdaverdi Kul, Türk Kamu Sen Çankırı Temsilcisi Nuh Yalçın, Türk Büro Sen Kadın Kolları Başkanı Betül Ayhan, ve birçok bürokratımız bizleri yalnız bırakmadı.

Programa destek olanlara plaket verildi.

Fotoğraflar

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Etiket: Arif Çayır , Çankırı Ilgaz Belediyesi

Etiketler:

Çankırı Ilgaz’da 5000 Kişi Sokakta İftar Açtı  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com