haber18Başsavcı Aldemir, Muhtarları FETÖ/PDY Hakkında Bilgilendirdi

Çankırı Haberleri - Haber18

Tarih: 12-06-2017 15:44 Haber18 Kızılırmak Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1893 Defa okundu

Başsavcı Aldemir, Muhtarları FETÖ/PDY Hakkında Bilgilendirdi


Çankırı Valisi Mesut KÖSE, Vali Yardımcısı Vekili Yakup ÖMEROĞLU ve İl Daire Amirleri Kızılırmak ilçesinde Muhtarlar Toplantısına katıldılar. Şehit Ailesi ziyaretinde bulundular.

Kızılırmak Kaymakam Sercan YILMAZ, Belediye Başkanı BAYAR SOYSAL, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe Daire Amirleri ve Mahalle ve Köy Muhtarları ile birlikte hükümet konağı bahçesinde Vali Mesut KÖSE ve beraberindekiler karşıladıktan sonra makam odasına geçerek bir süre sohbette bulundular.

Daha sonra Şehit Cumhur ŞİMŞEK'in ailesini ziyaret ederek Şehidimizin anne ve babasıyla bir süre sohbet ettikten sonra Atatürk Kültür Merkezine muhtarlar toplantısını geçtiler.

Toplantıda muhtarlara Çankırı Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü ALDEMİR FETÖ/PDY yapılanması ile ilgili bilgilendirme konuşmaları, İl Jandarma Konutanı J. Alb. Halil ALTINTAŞ Güvenlik, Asayiş, Trafik, Hırsızlık konularında bilgilendirme konuşmaları, İl Tarım Müdürlüğü personellerinden Akın ÖZTÜRK sulama sistemleri, sulama verimliliği ile ilgili bilgilendirme konuşmaları, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Hicran ÇAKMAKÇI anlaşmalı boşanmalar, köylerde yapılan inşaat sahiplerinin mutlaka SGK'ya başvurmaları ile ilgili bilgilendirme konuşmaları, Kaymakam Sercan YILMAZ Yeni Saraycık Grubu İçme Suyu Birliği ile ilgili bilgilendirme konuşmalarını sundular.

 Sunumlardan sonra muhtarlarımız talep ve şikayetlerini ilettikten sonra toplantı sona erdi ve sonrasında misafirlere iftar yemeği ikramı için yemek alanına geçildi ve yemekten sonra toplantı programı sona erdi.

Fotoğraflar 

 

 

 

 


Çankırı Haber18 Haberleri.


ANA SAYFAANA SAYFA
  haber18 - Çankırı Haberler  

Haber18 Çankırı, Haber ve Reklam ajansına aittir. Sitemizdeki  Haber ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz. 

Haber18