Başsavcı Aldemir, Muhtarları FETÖ/PDY Hakkında Bilgilendirdi


Tarih: 12-06-2017 15:44 Kızılırmak Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 2311 Defa Görüntülendi

Başsavcı Aldemir, Muhtarları FETÖ/PDY Hakkında Bilgilendirdi


Çankırı Valisi Mesut KÖSE, Vali Yardımcısı Vekili Yakup ÖMEROĞLU ve İl Daire Amirleri Kızılırmak ilçesinde Muhtarlar Toplantısına katıldılar. Şehit Ailesi ziyaretinde bulundular.

Kızılırmak Kaymakam Sercan YILMAZ, Belediye Başkanı BAYAR SOYSAL, İl Genel Meclis Üyeleri, İlçe Daire Amirleri ve Mahalle ve Köy Muhtarları ile birlikte hükümet konağı bahçesinde Vali Mesut KÖSE ve beraberindekiler karşıladıktan sonra makam odasına geçerek bir süre sohbette bulundular.

Daha sonra Şehit Cumhur ŞİMŞEK'in ailesini ziyaret ederek Şehidimizin anne ve babasıyla bir süre sohbet ettikten sonra Atatürk Kültür Merkezine muhtarlar toplantısını geçtiler.

Toplantıda muhtarlara Çankırı Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü ALDEMİR FETÖ/PDY yapılanması ile ilgili bilgilendirme konuşmaları, İl Jandarma Konutanı J. Alb. Halil ALTINTAŞ Güvenlik, Asayiş, Trafik, Hırsızlık konularında bilgilendirme konuşmaları, İl Tarım Müdürlüğü personellerinden Akın ÖZTÜRK sulama sistemleri, sulama verimliliği ile ilgili bilgilendirme konuşmaları, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Hicran ÇAKMAKÇI anlaşmalı boşanmalar, köylerde yapılan inşaat sahiplerinin mutlaka SGK'ya başvurmaları ile ilgili bilgilendirme konuşmaları, Kaymakam Sercan YILMAZ Yeni Saraycık Grubu İçme Suyu Birliği ile ilgili bilgilendirme konuşmalarını sundular.

 Sunumlardan sonra muhtarlarımız talep ve şikayetlerini ilettikten sonra toplantı sona erdi ve sonrasında misafirlere iftar yemeği ikramı için yemek alanına geçildi ve yemekten sonra toplantı programı sona erdi.

Fotoğraflar 

 

 

 

 


Çankırı Haber18 Haberleri.Etiketler:

 
ANA SAYFA

  Bize ait Haberlerimizi Resmi Daireler Kaynak Göstererek Kullana Bilirler
Haber18 ve Reklam Ajansı. Sitedeki yazıların bir kısmı yada tamamı ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz
basın mensupları,haberci,gazeteci,yazarlar  EDİTÖR GİRİŞİ  

 
 

Merkez Aksu Çankırı Türkiye 18200

Çankırı haberleri  ANA SAYFA

 

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir ildir.Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com