Çankırı Vali Mesut Köse, Şehit  ailesini ziyaret etti


Tarih: 06-06-2017 01:34 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3256 Defa Görüntülendi

Çankırı Vali Mesut Köse, Şehit ailesini ziyaret etti

Vali Mesut Köse, Şehit Yavuz Bayram’ın ailesini ziyaret etti
Çankırı Valisi Mesut Köse, geçtiğimiz hafta Tendürek Dağı bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada şehit düşen Uzman Çavuş Şehit Bayram’ın Kızılırmak ilçesine bağlı Yukarıalagöz köyünde ziyaret etti.

Şehit Yavuz Bayram için mevlit okutan ailesini yalnız bırakmayan Vali Köse, şehidin babası Kamil Bayram ile annesi Afife Bayram ve şehidin yakınları ile görüştü. Ziyarete Kızılırmak Kaymakamı Sercan Yılmaz, Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar Soysal, Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım ile diğer yetkililer katıldı.

Ziyarette şehit Bayram için Kuran’ı Kerim okunarak dualar edildi. Şehidin anne babasını teselli eden Vali Mesut Köse, vatanı için canını hiç çekinmeden ortaya koyan aziz şehitler sayesinde insanlarımızın güven içinde yaşadıklarını söyledi. Şehidin ailesine, çocuklarının şehit olmasının bir teselli kaynağı olduğunu ifade eden Vali Köse,  ailenin her türlü sıkıntısını gidermek için devletin her zaman yanlarında olduğunu vurguladı.

Vali Köse ziyaretin ardından şehidin akrabaları ve köylülerle kısa bir süre görüşerek köyden ayrıldı.

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com