Çankırı Çerkeşli Minikler Türkiye Finallerinde


Tarih: 29-05-2017 23:29 cerkes Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3322 Defa Görüntülendi

Çankırı Çerkeşli Minikler Türkiye Finallerinde

Çerkeş Gençlik Spor Minik Kız-Erkek Voleybol Takımlarımız Türkiye Finallerinde

Çerkeş Gençlik Spor Minik Kız-Erkek Voleybol Takımlarımız Türkiye Finallerinde

Çankırı Çerkeş Gençlik Spor Kulübü minik kızvoleyboltakımımız Kastamonu ve Çorum temsilcilerini 2-0 yenerek Türkiye Finallerine yükseldi.

2016-2017 Sezonu Kulüpler arası Grup müsabakaları 26-27 Mayıs 2017 tarihlerindeilimiz Hasan Fehmi Gökşen spor salonunda gerçekleştirildi.ilimizi temsilen Çerkeş Gençlik spor Kulübüminik kızlarVoleybol takımımızmücadele etti.

Yine minik erkek voleybol takımımız geçen yıl ilk 16 takım arasında yer aldığından dolayı Türkiye Finallerine direk çıkmayı başardı… 

Performanslarıyla izleyicileri salona kitleyen minik kızlarımız ve geçen yılın ilk 16 ları arasında kendilerine yer bulan minik erkeklerimiz11-18 Haziran 2017 tarihleri arasında Bursa’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasın’da boy göstercek…

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci, Türkiye finallerinde miniklerimizin ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum.Hedefimiz Bursa’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’nda Çankırı olarak Şampiyonluğu göğüslemek. İfadelerini kullandı. Başarılarında büyük emeği olan antrenör Halil Yüceer ve Beden Eğitimi öğretmeni Mahmut Akbaşı tebrik ederek, SporcularımızaTürkiye finallerinde başarılar diledi.

Etiketler : Çankırı,


 

 


Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com