Eldivan Sağlık Yüksekokulu Mezuniyet Töreni


Tarih: 28-05-2017 01:20 Eldivan Muhabir: Kubilay  Bu Sayfa: 3934 Defa Görüntülendi

Eldivan Sağlık Yüksekokulu Mezuniyet Töreni


Çankırı Karatekin Üniversitesi Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Mezuniyet Töreni 26 Mayıs 2017 Cuma günü okul bahçesinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Mezuniyet Törenine Eldivan Kaymakamı Musa Göktaş, Eldivan Belediye Başkanı Nusrettin Gökçer, Çankırı Karatekin Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Çakır, Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Irmak, Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Tünay Kontaş Aşkar, akademisyenler, kurum müdürleri ve öğrencilerin aileleri katıldı.

Mezuniyet Töreni Saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın okunmasının ardından mezun öğrenciler adına okul birincisi Arif İpek’in yaptığı konuşma ile başladı.

Arif İpek, okul hayatları boyunca kendilerine destek olan aile ve hocalarına teşekkür ederek” bundan sonra bizi daha zorlu bir hayatın beklediğinin farkındayız. Artık tek amacımız aldığımız eğitimi ülkemize ve milletimize faydalı bireyler olarak kullanmaktır” dedi.

Yüksekokul l Müdürü Prof. Dr. Tünay Kontaş Aşkar’da yaptığı konuşmada “ Yüksekokulumuz İlk ve Acil Yardım programı 3. Dönem mezunlarını vermektedir. Sayın veliler bugün çocuklarınıza verdiğiniz sonsuz destek ve emek sayesinde çocuklarınız mezun oluyor. Biz çocuklarınızı çocuklarımız bilip onları en iyi şekilde yetiştirmeye çalıştık, onlarla gurur duyabilirsiniz.” dedi.

Öğrencilere de seslenen Prof. Dr. Tünay Kontaş Aşkar “ Alacağınız diploma ve edeceğiniz yemin ile şu andan itibaren sağlık ordusunun birer neferi olacaksınız. Meslek hayatınızda başarılı bir paramedik olacağınıza yürekten inanıyorum. Sizin başarılarınız bizim gururumuz olacaktır.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri ve akademisyenler tarafından öğrencilere diploma ve teşekkür belgeleri verildi.

Öğrenciler ettikleri “Meslek Yemininin” ardından hep birlikte keplerini havaya fırlattılar.

Mezuniyet töreni canlı müzik eşliğinde öğrencilerin aileleriyle birlikte eğlenmesi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 
Video Görüntüleri

 
Fotoğraflar.

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

 
ANA SAYFA

  Bize ait Haberlerimizi Resmi Daireler Kaynak Göstererek Kullana Bilirler
Haber18 ve Reklam Ajansı. Sitedeki yazıların bir kısmı yada tamamı ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz
basın mensupları,haberci,gazeteci,yazarlar  EDİTÖR GİRİŞİ  

 
 

Merkez Aksu Çankırı Türkiye 18200

Çankırı haberleri  ANA SAYFA

 

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir ildir Çankırı.Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com