Çankırı da Eğitim Bir-Sen Yetkisini Sürdürdü


Tarih: 23-05-2017 21:35 STK Muhabir: Kubilay  Bu Sayfa: 2993 Defa Görüntülendi


Çankırı da Eğitim Bir-Sen Yetkisini Sürdürdü

Eğitim İş kolunda Eğitim-Bir-Sen


Çankırı da faaliyet gösteren sendika başkanları ve milli eğitim tarafından varılan mutabakatta Eğitim Bir-Sen yetkisini sürdürdü.

Çankırı Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Kasım KARATEKİN mutabakat sonrası açıklamada;
 “ İl Milli Eğitim Müdürlüğünde imzalanan mutabakat metninde bu yıl da yetkili sendika olma başarısına ulaşarak Tarih yazmaya devam ettik. En yakın takipçimiz ile aramızda ki fark 573e ulaştı. Bu yıl üye sayımızı artırmamız eğitim çalışanlarının sendikamıza olan güveninin göstergesidir.
Yetkili sendika olma başarısı tüm üyelerimizin başarısıdır. Böyle büyük başarıları tek kişiye veya yönetim kurulu üyelerine mal etmek çok büyük haksızlık olur. Buradan, yönetim kurulumuza, iş yeri temsilcilerimize ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Başarımız ekip çalışmasının meyvesidir. Biz 1275 kişilik bir ekibiz, bu ekiple aşamayacağımız engel yoktur.

Eğitim Bir Sen, inancın, sağduyunun, vicdanın ve medeniyetimizin sesi olma yolunda çeyrek asırdır sürdürdüğü çalışmaları, yeni dönemin ve gelişen şartların ışığında kendini her dem yenileyerek ve güçlenerek devam edecektir.

Eğitim Bir Sen, medeniyetimizin temel değerlerini göz önünde bulundurarak, yarının tarihine olumlu ve erdemli bir miras bırakmak; tarihe not düşmek ve insanlık birikimine katkıda bulunarak, yarının inşasında aktif rol almak çabası ve gayretindedir. Eğitim-Bir-Sen bir birlikteliktir. Yalnız bu birliktelik sıradan, rastgele, “haydi bugün bir araya gelelim” şeklinde tasarlanmış bir birliktelik değildir. Mazisi olan, amacı olan, bir gayret etrafında şekillenen bir birlikteliktir. Kuruş değil, duruş birlikteliğidir, değerler birlikteliğidir. Üye sayımızı her yıl artırarak devam ettirmemiz bu değerlere sımsıkı sarılmamızın ve ekip çalışmamızın ürünüdür.

Bize verilen yetkiyi en iyi şekilde kullanacağımıza, üyemiz olsun veya olmasın tüm eğitim çalışanlarının sıkıntılarının giderilmesi için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğimize emin olabilirsiniz. Bu bağlamda tüm eğitim çalışanlarına bize yetki verdikleri için teşekkür ediyor, Allah yar ve yardımcımız olsun diyorum” dedi.
 

Etiketler:

Çankırı da Eğitim Bir-Sen Yetkisini Sürdürdü

Ana Sayfa


İzciler Ilgaz'da Güneşli Havanın Tadını Çıkardılar - Çankırı İzciler Kulubu - Çankırı Sergenc İzciler Kulubu İzciler Ilgaz'da Güneşli Havanın Tadını Çıkardılar
SERGENÇ İzcileri Ilgaz'da Güneşli Havanın Tadını Çıkardılar

Yaran Eğlence ve Oyundan İbaret Değildir. - - Yaran Eğlence ve Oyundan İbaret Değildir.
Yaran Eğlence ve Oyundan İbaret Değildir.

Yaran Geceleri Dualarla Başladı - - Yaran Geceleri Dualarla Başladı
2018 Yaran Geceleri Dualarla Başladı

TÜRKAV’da Şehitlere Mevlit Okundu - - TÜRKAV’da Şehitlere Mevlit Okundu
TÜRKAV’da Şehitlere Mevlit Okundu

Turizm Derneği Yıldıztepe’ye Gezi Düzenliyor - - Turizm Derneği Yıldıztepe’ye Gezi Düzenliyor
Turizm Derneği Yıldıztepe’ye Gezi Düzenliyor

Çankırılı İzciler Bocce Sporu Yaptılar - - Çankırılı İzciler Bocce Sporu Yaptılar
Çankırı Serhat Gençlik, Spor Ve İzcilik Kulübü Bocce Sporu Yaptılar

Kamu-Sen Çankırı İl Temsilciliğinden Askerimize Dua - - Kamu-Sen Çankırı İl Temsilciliğinden Askerimize Dua
Türkiye Kamu-Sen Çankırı İl Temsilcilileri Valilik Vatandaş Giriş Kapısı Önünde Askerlerimize Dua Ettiler

ZMO Çankırı İhsan Bostan İle Devam Dedi - İhsan Bostan - Çankırı Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı İhsan Bostan ZMO Çankırı İhsan Bostan İle Devam Dedi
Ziraat Mühendisleri Odası Çankırı İl Temsilciliği 45.Dönem Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Çankırılı Yaranlar Geleneği Bozmadı - Yaran - Çankırı Yaran - Çankırı Yaran külltürü, ismail karcı, ahmet kıvrak, Çankırılı Yaranlar Geleneği Bozmadı
Yaran Kültürünü Yaşatma ve Araştırma Derneği 2018 Ocakları Yakmaya Başladı

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BU GÜN
 • DÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY


regent cruises
  regent cruises - rssc
.

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaydak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstereker kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Haber-reklam ajans sitesi© 2018