Çankırı da  Eğitim Bir-Sen Yetkisini Sürdürdü


Tarih: 23-05-2017 21:35 STK Muhabir: Kubilay  Bu Sayfa: 2735 Defa Görüntülendi

Çankırı da Eğitim Bir-Sen Yetkisini Sürdürdü


Çankırı da faaliyet gösteren sendika başkanları ve milli eğitim tarafından varılan mutabakatta Eğitim Bir-Sen yetkisini sürdürdü.

Çankırı Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Kasım KARATEKİN mutabakat sonrası açıklamada;
 “ İl Milli Eğitim Müdürlüğünde imzalanan mutabakat metninde bu yıl da yetkili sendika olma başarısına ulaşarak Tarih yazmaya devam ettik. En yakın takipçimiz ile aramızda ki fark 573e ulaştı. Bu yıl üye sayımızı artırmamız eğitim çalışanlarının sendikamıza olan güveninin göstergesidir.
Yetkili sendika olma başarısı tüm üyelerimizin başarısıdır. Böyle büyük başarıları tek kişiye veya yönetim kurulu üyelerine mal etmek çok büyük haksızlık olur. Buradan, yönetim kurulumuza, iş yeri temsilcilerimize ve tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Başarımız ekip çalışmasının meyvesidir. Biz 1275 kişilik bir ekibiz, bu ekiple aşamayacağımız engel yoktur.

Eğitim Bir Sen, inancın, sağduyunun, vicdanın ve medeniyetimizin sesi olma yolunda çeyrek asırdır sürdürdüğü çalışmaları, yeni dönemin ve gelişen şartların ışığında kendini her dem yenileyerek ve güçlenerek devam edecektir.

Eğitim Bir Sen, medeniyetimizin temel değerlerini göz önünde bulundurarak, yarının tarihine olumlu ve erdemli bir miras bırakmak; tarihe not düşmek ve insanlık birikimine katkıda bulunarak, yarının inşasında aktif rol almak çabası ve gayretindedir. Eğitim-Bir-Sen bir birlikteliktir. Yalnız bu birliktelik sıradan, rastgele, “haydi bugün bir araya gelelim” şeklinde tasarlanmış bir birliktelik değildir. Mazisi olan, amacı olan, bir gayret etrafında şekillenen bir birlikteliktir. Kuruş değil, duruş birlikteliğidir, değerler birlikteliğidir. Üye sayımızı her yıl artırarak devam ettirmemiz bu değerlere sımsıkı sarılmamızın ve ekip çalışmamızın ürünüdür.

Bize verilen yetkiyi en iyi şekilde kullanacağımıza, üyemiz olsun veya olmasın tüm eğitim çalışanlarının sıkıntılarının giderilmesi için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğimize emin olabilirsiniz. Bu bağlamda tüm eğitim çalışanlarına bize yetki verdikleri için teşekkür ediyor, Allah yar ve yardımcımız olsun diyorum” dedi.
 


Etiketler:

 
ANA SAYFA

  Bize ait Haberlerimizi Resmi Daireler Kaynak Göstererek Kullana Bilirler
Haber18 ve Reklam Ajansı. Sitedeki yazıların bir kısmı yada tamamı ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz
basın mensupları,haberci,gazeteci,yazarlar  EDİTÖR GİRİŞİ  

 
 

Merkez Aksu Çankırı Türkiye 18200

Çankırı haberleri  ANA SAYFA

 

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir ildir.Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com