Çerkeş Türkiye Finallerine Yükseldi


Tarih: 10-05-2017 18:11 cerkes Haberleri Muhabir: Kubilay  Bu haber: 3399 Defa Görüntülendi


Çerkeş Türkiye Finallerine Yükseldi


Çankırı Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri Erkek takımımız Konya’yı yenerek Türkiye Finallerine yükseldi.


2016-2017 Sezonu Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan 06-10 Mayıs 2017 tarihleri arasında Çorum ilinde düzenlenen Yarı Final Grup Müsabakalarında İlimizi temsilen Çankırı  Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu Küçük Kız-Erkek Voleybol takımlarımız yarıştı.

Kıran kırana geçen mücadelede Küçük Erkeklerimiz Son maçta Konya’yı mağlup ederek ilk sekiz takım arasından Türkiye Şampiyonasına yükselmeyi başardı.

Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu Filenin efeleri 3 Haziran 2017 tarihinde Fethiye’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında boy gösterecek…

Ayrıca Küçük kızlarımız son Ankara maçını kaybederek finallere yükselemedi. Ancak 81 il 500 e yakın takım arasından 16. Sırada yer aldı.  Filenin Sultanları da gönlümüzde yükselmeyi başardı…

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci, Çerkeş 80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu Erkek takımımızı gönülden kutluyorum. Türkiye finallerinde de ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum.Durmak yok yola devam. Dedi ve Fethiye’de Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek olan sporculara ve başarılarında büyük emeği olan Voleybol Antrenörü Halil Yücer ve Beden Eğitimi Öğretmeni Mahmut Akbaşı tebrik ederek teşekkürlerini iletti.


 

 

 

Etiketler:

Çerkeş Türkiye Finallerine Yükseldi







  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com