Fikret Tatlıcı CHP Çankırı  İl Başkanlığından Ayrıldı


Tarih: 30-04-2017 04:06 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 6734 Defa Görüntülendi

Fikret Tatlıcı CHP Çankırı İl Başkanlığından Ayrıldı

CHP İl Başkanı Fikret Tatlıcı İl Başkanlığı Görevinden Ayrıldığını Açıkladı
CHP Çankırı İl Başkanı Fikret Tatlıcı İl Başkanlığı Görevinden Ayrıldığını Açıkladı
Facebook CHP Çankırı İl Başkanlığı sitesinden yaptığı açıklamada :

Fikret Tatlıcı:Mensubu olmaktan büyük bir onur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisinin,on yıldır yürütmekte olduğum Çankırı İl başkanlığı görevinden kendi isteğimle ayrılmış bulunmaktayım.Görev yaptığım süre içerisinde şahsımdan desteklerini esirgemeyen partili partisiz tüm arkadaşlarıma ve Çankırı'lı hemşehrilerime sonsuz teşekkürler ederim.Saygılarımla...”dedi

Geçici Başkan İlhan Tekin oldu.

Aynı sayfadan İl Başkanlığı yaptığı açıklamada Kurultaya kadar CHP Çankırı ilbaşkanının İlhab Tekin Olduğunu belirtildi.

Yapılan Açıklamda:
İl başkanımız sayın Fikret TATLICI, 10 senedir başarıyla ve fedakarca sürdürmüş olduğu CHP ÇANKIRI İL BAŞKANLIĞI görevinden kendi isteği doğrultusunda ayrılmıştır.
Kendisine CHP ÇANKIRI İL VE İLÇE TEŞKİLATLARI ADINA şimdiye kadar yapmış olduğu katkı ve hizmetleri nedeniyle çok teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında mutluluklar esenlikler diliyoruz.

Not: Kendi isteği doğrultusunda görevinden ayrılan sayın Fikret TATLICI nın yerine , il yönetimi tarafından, olağan il kurultayına kadar geçici olarak sayın İlhan Tekin görevlendirilmiştir.”denildi


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com