Çankırılı Badmintoncular Türkiye Finallerinde


Tarih: 19-04-2017 16:22 Korgun Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 13475 Defa Görüntülendi


Çankırılı Badmintoncular Türkiye Finallerinde


Kastamonu’da düzenlenen Grup Müsabakalarına İlimizi temsilen Korgun Ortaokulu Küçük Erkekler Badminton takımımız katıldı


2016-2017 Sezonu Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan 12-14 Nisan 2017 tarihleri arasında Kastamonu’da düzenlenen Grup Müsabakalarına İlimizi temsilen Korgun Ortaokulu Küçük Erkekler Badminton takımımız katıldı.

Nefes kesen mücadelenin sonunda ilimizi temsil eden KorgunOrtaokuluKüçük erkeklerimiz Raşit Emre Hatipoğlu, Kamil Buğra Duman, Eray Memiş, Mert Çelik takım halinde Ankara, Bartın ve Rize illerini mağlup edip yarı finale yükselmeyi başardılar. Gruptan birincilikle ayrılan takımımız Yarı finalde Amasya, Samsun ve Sinop takımlarıyla karşı karşıya geldi. Zorlu karşılaşmanın sonunda Korgun Ortaokulu Badminton  takımımız ikinci oldu.

Finale kalmaya hak kazanan Küçük Erkeklerimiz 17-20 Mayıs 2017 tarihleri arasında Erzincan’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’nda   mücadele edecek.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci, Sporcularımız çok iyi bir performans göstererek bizlere Türkiye Finallerine yükselmenin mutluluğunu yaşattığını ve Bu güzel başarının düzenli, disiplinli ve programlı çalışmanın sonucunda kazanıldığını dile getirdi. İl Müdürü Ekrem Gerginci, Badminton takımımızı müsabakalara en iyi şekilde hazırlayan Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Çohantimuru ve Şampiyonluk yolunda yarışacak Küçük Badmintoncularımızı gönülden kutlayarak başarılar diledi.


Etiketler:

Çankırılı Badmintoncular Türkiye Finallerinde  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com