Dr. Adanır Akılcı İlaç Kullanımı Eğitimi Verdi


Tarih: 20-03-2017 20:37 Saglik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 5342 Defa Görüntülendi

Dr. Adanır Akılcı İlaç Kullanımı Eğitimi Verdi

Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Akılcı İlaç Kullanımı Eğitimi
Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunun 20.05.2016 tarih ve 63026 sayılı Akıllı İlaç Kullanımı Ulusal Eylem Planı Kapsamında Çankırı Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Çankırı  Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen 2017 yılı Akılcı İlaç Kullanımı İl Faaliyet Planında yer alan Kamu Kurum ve Kuruluşları Akılcı İlaç Eğitimi kapsamında, İlimiz Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Birimlerinde görevli personele Halk Sağlığı Müdürlüğü Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürlüğünce koordine edilen, İlimiz Yapraklı Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Turgay ADANIR tarafından Akılcı İlaç Kullanımı Eğitimi verilmiştir.
 
Akılcı İlaç Kullanımı Eğitimine yoğun bir katılım sağlanmış olup, eğitimin bitiminde Dr. Turgay ADANIR tarafından katılımcıların soruları cevaplandırılmış, Akılcı İlaç Kullanımında farkındalık yaratmak amacıyla hazırlanan materyaller katılımcılara dağıtılmıştır.
 

 

 

Etiketler:HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com