haber18Dr. Adanır Akılcı İlaç Kullanımı Eğitimi Verdi

Çankırı Haberleri - Haber18

Tarih: 20-03-2017 20:37 Haber18 Sağlık Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3685 Defa okundu

Dr. Adanır Akılcı İlaç Kullanımı Eğitimi Verdi


Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunun 20.05.2016 tarih ve 63026 sayılı Akıllı İlaç Kullanımı Ulusal Eylem Planı Kapsamında Çankırı Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Çankırı  Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen 2017 yılı Akılcı İlaç Kullanımı İl Faaliyet Planında yer alan Kamu Kurum ve Kuruluşları Akılcı İlaç Eğitimi kapsamında, İlimiz Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Bağlı Birimlerinde görevli personele Halk Sağlığı Müdürlüğü Aile Hekimliği ve Toplum Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürlüğünce koordine edilen, İlimiz Yapraklı Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Turgay ADANIR tarafından Akılcı İlaç Kullanımı Eğitimi verilmiştir.
 
Akılcı İlaç Kullanımı Eğitimine yoğun bir katılım sağlanmış olup, eğitimin bitiminde Dr. Turgay ADANIR tarafından katılımcıların soruları cevaplandırılmış, Akılcı İlaç Kullanımında farkındalık yaratmak amacıyla hazırlanan materyaller katılımcılara dağıtılmıştır.
 

 

 

ANA SAYFAANA SAYFA
  haber18 - Çankırı Haberler  

Haber18 Çankırı, Haber ve Reklam ajansına aittir. Sitemizdeki  Haber ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz. 

Haber18