Vali,  Ilgaz Kaymakamlığı ve Belediyeyi Ziyaret Etti


Tarih: 11-03-2017 13:02 Ilgaz Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 4899 Defa Görüntülendi


Vali, Ilgaz Kaymakamlığı ve Belediyeyi Ziyaret Etti


Çankırı Valisi Mesut Köse, Ilgaz İlçemizde Kaymakamlık ve Belediyeyi Ziyaret Etti


Bir dizi ziyaret ve toplantı için Ilgaz ilçesinde bulunan Vali Köse, İlk olarak Ilgaz Kaymakamlığı ziyaret etti.

Ilgaz Kaymakamı Muhammed Gürbüz, Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır, İlçe Müdürleri,  İl Genel Meclisi Üyeleri, STK Temsilcileri ile diğer yetkililer tarafından karşılandı.

Karşılamanın ardından Hükümet Konağına geçen Vali Köse ile beraberindekilere, Kaymakam Muhammed Gürbüz tarafından ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıldı.

Ziyaret esnasında ilçe toplantılarının ve muhtarlarla yapılan görüşmelerin bölgenin ihtiyaçlarının tespit ve analizi açısından çok yararlı olduğu vurgulandı. Bu çerçevede ilçe ziyaretleri kapsamında ikinci toplantının Ilgaz’da yapıldığı ifade edildi.

Vali Mesut Köse, yapılan istişare ve değerlendirmelerin ardından yürütülen çalışmalar nedeniyle Kaymakam Muhammed Gürbüz’e ile yetkililere teşekkür ederek başarılar diledi.  

Kaymakamlı ziyareti sonrasında Vali Mesut Köse Ilgaz Belediyesini ziyaret etti

Ilgaz Belediyesini ziyaret eden Vali Mesut Köse’yi, Belediye önünde Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır, İlçe Müdürleri,  İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve diğer yetkililer ile vatandaşlar karşıladı.

Karşılama merasimi ve vatandaşla selamlaşmanın ardından Belediye Başkanlığına geçildi. Vali Köse, burada yaptığı konuşmada ilçe ziyaretleri kapsamında ikinci toplantının Ilgaz’da yapıldığını, Ilgaz Belediyesine daha önce de Başbakan Sayın Binali Yıldırım ile birlikte ziyarette bulunduklarını ifade etti. İlçelerimizde yaşayan vatandaşımızın ve oralarda hizmet veren kurumlarımızın yerinde ziyareti nedeniyle duyulan memnuniyet ve sağladığı yarar vurgulanarak ilçe çalışma toplantıları ve ziyaretlerine devam edileceği belirtildi.

Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır da Sayın Vali ve beraberindekileri ağırlamaktan duydukları memnuniyeti belirterek şahsı ve ilçe halkı adına şükranlarını ifade etti. İlçe olarak her zaman Valiliğin destek ve himayelerini hissettiklerini söyledi.

İlçe hakkında yapılan istişare ve değerlendirmelerden sonra şu ana kadar yapılan ve yapılmakta olan projeler ile içme suyu konusunda yapılan çalışmalar, İller Bankası çalışmaları, güneş enerjisi sistemleri, kontrollü et kesimi için yeni yerlerin yapılması gibi çalışma ve projeler hakkında ayrıntılı bir sunum yapıldı.

Günün anısına hediye takdiminin ve toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret sona erdi. 

 

 

 

 

 

 

Etiketler:

Vali, Ilgaz Kaymakamlığı ve Belediyeyi Ziyaret Etti  İLÇELER

Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com