-
 

 
AK Parti Çankırı Merkez İlçe Meclis Toplantısı


Tarih: 27-02-2017 20:36 Siyaset Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 1071 Defa Görüntülendi


AK Parti Çankırı Merkez İlçe Meclis Toplantısı


AK Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı


100. Yıl Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılan toplantıya Yozgat Milletvekili Dr Ertuğrul Soysal ve Adıyaman Milletvekili Dr Salih Fırat, Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, İl Başkanı Celal Kaman, Belediye Başkanı İrfan Dinç, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Bşk ile Mahalle Başkanları, Köy temsilcileri, Sandık Yönetim Kurulları katılım sağladı.
Danışma Meclisi toplantısının açılış konuşmasını yapan Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu;

7 Haziran seçimlerinde ve sonrasında köy köy, ilçe ilçe ve kapı kapı dolaştık. 1 Kasımda da tüm teşkilatlarımızla elimizden geleni ortaya koyduk.
Seçimlerden sonra da durmadık;
Her Cuma bir köyde namaz kılarak seçim sonrası da halkımızda birlikte olduğumuzu gösterdik.

Ayrıca Şehit Aileleri ziyaretleri başlatılarak onlarında yanında olmaya çalıştık.
 Birliğin ve beraberliğin ana merkezindeyiz referanduma tüm kadrolarımız ve tüm sandıklarımız ile hazırız. Halkımızı bilgilendirme çalışmalarımıza hızla ve buradaki hazirunla devam edeceğiz.

Davasını dert edinip derdine sevdalı teşkilat mensuplarına katılımları için teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Ayrıca mahallelerde yaptıkları toplantılardan ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminden de bahsederek konuşmalarını tamamladı.
Belediye Başkanı İrfan Dinç ise referandum çalışmalarında yapılacaklardan ve yerel gündemden söz etti. Türkiye’nin hassas bir süreçten geçtiğini ve dünya üzerindeki tüm mazlum ülkelerin umudu olduğunu vurgulayan Dinç, "Yeter ki Ak Partili olmanın şuurunu bilelim ve ona göre hareket edelim” dedi.
Yeni anayasa ve neden “Evet” denmesi gerektiği konusunda bilgi verdi. Yerel çalışmalar hakkında da bilgi veren Dinç tüm çalışmalarımızı olması gerektiğinden fazla çaba ve gayret ile gerçekleştiriyoruz. Ne yapmamız gerektiğini ve nelerin yapılması gerektiğini bilerek hareket ediyoruz" şeklinde değerlendirmede bulundu.
Misafir Milletvekillerinden önce konuşan Adıyaman Milletvekili Salih Fırat;” Türkiye’nin değişimi dönüşümünü sağlayan kadrolar olan tüm teşkilatları tebrik ediyorum” dedi. Özellikle TBMM çalışmalarını aktaran FIRAT bu vesileyle sizlerin huzurunda Çankırı Milletvekillerimize ve buraya gelmemize vesile olan Hüseyin Filiz’e teşekkür etti.

Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal ise; “Çankırı’da çok fazla değişiklik görüyorum. Bu anlamda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Yolda gelirken gördüğüm Organize Sanayi Bölgesi giderek büyüyecek. Çankırı inşallah bir üretim üssüne dönüşür. Gelirken Sayın Hüseyin Filiz de anlatımda bulundu ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Danışma toplantısının hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Davette bulunan Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Potukoğlu güzel bir meclis iyi bir içerik hazırlamış. Biz de memnun olduk” şeklinde konuştu.
Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz de; “Çankırı üretim üssü olacak. 25’e yakın fabrikayı Çankırı’ya getireceğiz Allah’ın izni ile Çankırı’yı Ankara’ya uzatacağız. Ayrıca 500 yataklı Devlet Hastanesi’nin yeri belirleniyor çok yakında start verilecek. Yaptığımız hizmetler karşısında dayanabilecek bir muhalefet gücü yok bu hizmetlere tüm Çankırı halkımız Evet diyecek “ diyerek konuşmasını sürdürdü.
FİLİZ ayrıca Çankırı’nın Ankara’da olan değerinden ve bu referandum sonucunun da bunu pekiştirmesi gereğinden de hareketle tüm teşkilatlarımızla beraber halkımıza anlatımda bulunacağız, çalışacağız şeklinde konuştu.
Bununla birlikte geçmiş dönemleri de değerlendiren Hüseyin Filiz, Çankırı halkı önce ülkem ve milletim diyen bir yapıdadır, hep birlikte daha iyi ve daha yüksek sonuçlar alabiliriz diyerek teşkilatlara teşekkür ederek sözlerine son verdi.
Son olarak söz alan İl Başkanı Kaman ise konuşmacılara ve böyle güzel bir programdan dolayı Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ile yönetimine teşekkür etti.
Konuşmacıların güzel değerlendirmeler yaptığını ve bu minval üzere çalışmalara devam edeceklerini ekledi.
Bazı teşkilat çalışmalarına da değinen Kaman; seçimlerden sonra da teşkilatlarımız sahadan kopmadı, bu bizim yapımızda var, iyi bir hazırlığımız var ve netice de buna göre çok iyi olacaktır dedi.
Bu sürece her konuda hazır olduklarını dile getirerek sözlerini tamamladı.
Programda hazırlanan videolar ve röportaj kısmı dikkat çeken noktalar olurken AK Parti teşkilatlarının büyük bir heyecanla saha çalışmalarına başlayacağı dikkatlerden kaçmadı.  

 


 

 


 

Etiketler:

AK Parti Çankırı Merkez İlçe Meclis Toplantısı


Akbaşoğlu TBMM ‘de Cumhur İttifakı Konuşması Yaptı
Milletvekili Emin Akbaşoğlu TBMM’de seçim ile alakalı Cumhur İttifakı konuşması yaptı

Vali Aktaş, CHP Vekile Lamba Hediye Etti
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı Ziyaret Etti

AK Parti Çalışmaları Durmuyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu seçimler sonrası durdurmadığı ziyaretlerine devam ediyor.

İlimiz Eski Milletvekili Şahin, Beraat etti.
İlimiz Eski Milletvekili İdris Şahin, Fetö suçlamalarından beraat etti.

Başbuğ Türkeş İlimizde Anıldı
Başbuğ Türkeş ilimizde Anıldı

İlimize 800 Kişilik İstihdam Ödeneği Ayrıldı
Milletvekili Hüseyin Filiz İlimize 800 Kişilik İstihdam Ödeneği Ayrıldığını İfade Etti

Milletvekili Filiz ve İlçe Başkanı Potukoğlu Eyleme Katıldı
İlimiz Milletvekili Hüseyin Filiz veMerkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu Eyleme Katıldı.

MHP Boks Milli Takımına Başarılar Diledi
MHP’liler, ilimizde müsabakalara hazırlana Türkiye Genç Bayanlar Boks Milli Takımını ziyaret ederek başarılar diledi.

Merkez İlçe Başkanı Potukoğlu'nun Kandil Mesajı
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu Kandil Mesajı

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BU GÜN
  • DÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY


  Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Yazar ve Haberci GİRİŞİ
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaydak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstereker kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Ajans haber18.com Sitesi © 2018
Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com