0


Tarih: 22-02-2017 12:17 Ilgaz Haberleri Muhabir: Turgut Reis Özk  Bu haber: 8908 Defa Görüntülendi


0


TBMM’de yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Grup Toplantısına Devl


TBMM’de yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Grup Toplantısına Devlet Bahçeliye Ilgaz’dan Anlamlı Hediye
TBMM’de yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Grup Toplantısına Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır ve Belediye Meclis Üyelerimiz, Çankırı MHP İl Başkanı Hidayet Çelik ve MHP Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba ve MHP Ilgaz İlçe Başkanı Mustafa Yazıharman ile birlikte oluşan heyetle katıldılar.
MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçelinin grup konuşmalarının ardından Ilgaz Belediye Başkanı Sayın Arif Çayır’ın hazırlatmış olduğu Ilgaz için önem arz eden “İstiklal Yolu” bünyesinde, Kurtuluş Savaşı Kahramanlarımızdan Ilgazlı Yanığın Emine’nin göstermiş olduğu fedakârlığı sembolize eden bakır işlemeli tabloyu MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli ye, MHP İl Başkanı ile birlikte takdim ettiler.
Hediyeden dolayı Bahçeli; çok anlamlı ve gurur verici bir kahramanlık hikâyesinin simgeleşmiş ismi olan Ilgazlı Yanığın Emine’nin böylesine anlamlı bir tabloyla kendilerine hediye edilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti heyetle paylaştı.Etiketler:

0  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri