0


Tarih: 30-01-2017 17:50 cankiri-vefat-haberleri Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 13803 Defa Görüntülendi


0


TRT Çalışanı Çankırılı İhsan Feridun Eskiyazıcı Hayatını Kaybett


Uzun Yıllar TRT de Çalışan Eskici Ankara’dan Memleketi Çankırı’ya ziyaret geldikten sonra , Ankara’ya dönüşünde Otobüste Kalecik yakınlarında geçirdiği kalp krizi sonrası  (07.07.1964) genç Yaşta hayatını Kaybetti hayatını kaybetti.

Eskiyazıcı bu gün Çankırı Merkezde Ahmet Yesevi  Camiinde ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının artından Sarıbaba’da aile mezarlığında defnedildi.

İhsan Feridun Eskiyazıcı’nın Cenazesine Çankırı ve şehir dışından gelen yakınları ile çok sayıda TRT çalışanı katıldı.

Eskiyazıcı için dost ve arkadaşları çalışkan sevecen birisi olduğunu onu kaybetmenin üzüntüsü  içerisinde olduklarını ifade ettiler.

Merhuma Allah’tan Rahmet Yakınlarına Başsağlığı dileriz

Zaman:00:12 – 00:40 Salih Kıymaz Yakını“ Öncelikle ailesi ve kurumu TRT’nin Başı sağ olsun. Çok Yardım sever. İnsanları sever.
Bir Kişiliği vardı. Ama çok genç yaşta kaybettik.Allah rahmet eylesin üzüntünüz büyük.Allah geride kalanlara sabırlar versin. Tüm camiianında başı sağ olsun.”

Zaman”00:41 – 01:05 Metin Özçelikk Kale Mesayi arkadaşı“30 senedir beraber çalıştığımız çok değerli bir arkadaşımızdı.     Ani bir kalp krizi sonrası kaybettik. Çok üzgünüz. TRT’nin 1985 den buyana yaptığı bütün dış kaynaklı  yayınlarda görev aldı. Yurt dışında yurt dışında çok büyük hizmetleri vardı. Mekanı cennet olsun”

Zaman:01:10 – 01:29 Şakir Arparslan Çalışma Arkadaşı “ Ferudun arkadaşım 1985 den beri birlikte çalıştığımız değerli, işine dikkatli ve özenli çalışan , arkadaşlarına dürüst fedaker bir arkadaşımızdı. Onu kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Bütün TRT camiasına baş sağlığı diliyoruz. Sevenlerine arkadaşlarına " dedi

Video Görüntüleri


Fotoğraflar

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri