0


Tarih: 30-01-2017 17:50 Vefat Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 12991 Defa Görüntülendi

0


Uzun Yıllar TRT de Çalışan Eskici Ankara’dan Memleketi Çankırı’ya ziyaret geldikten sonra , Ankara’ya dönüşünde Otobüste Kalecik yakınlarında geçirdiği kalp krizi sonrası  (07.07.1964) genç Yaşta hayatını Kaybetti hayatını kaybetti.

Eskiyazıcı bu gün Çankırı Merkezde Ahmet Yesevi  Camiinde ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının artından Sarıbaba’da aile mezarlığında defnedildi.

İhsan Feridun Eskiyazıcı’nın Cenazesine Çankırı ve şehir dışından gelen yakınları ile çok sayıda TRT çalışanı katıldı.

Eskiyazıcı için dost ve arkadaşları çalışkan sevecen birisi olduğunu onu kaybetmenin üzüntüsü  içerisinde olduklarını ifade ettiler.

Merhuma Allah’tan Rahmet Yakınlarına Başsağlığı dileriz

Zaman:00:12 – 00:40 Salih Kıymaz Yakını“ Öncelikle ailesi ve kurumu TRT’nin Başı sağ olsun. Çok Yardım sever. İnsanları sever.
Bir Kişiliği vardı. Ama çok genç yaşta kaybettik.Allah rahmet eylesin üzüntünüz büyük.Allah geride kalanlara sabırlar versin. Tüm camiianında başı sağ olsun.”

Zaman”00:41 – 01:05 Metin Özçelikk Kale Mesayi arkadaşı“30 senedir beraber çalıştığımız çok değerli bir arkadaşımızdı.     Ani bir kalp krizi sonrası kaybettik. Çok üzgünüz. TRT’nin 1985 den buyana yaptığı bütün dış kaynaklı  yayınlarda görev aldı. Yurt dışında yurt dışında çok büyük hizmetleri vardı. Mekanı cennet olsun”

Zaman:01:10 – 01:29 Şakir Arparslan Çalışma Arkadaşı “ Ferudun arkadaşım 1985 den beri birlikte çalıştığımız değerli, işine dikkatli ve özenli çalışan , arkadaşlarına dürüst fedaker bir arkadaşımızdı. Onu kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Bütün TRT camiasına baş sağlığı diliyoruz. Sevenlerine arkadaşlarına " dedi

Video Görüntüleri


Fotoğraflar

 

 

 

 

 

 

 

 Etiketler:

 
ANA SAYFA

  Bize ait Haberlerimizi Resmi Daireler Kaynak Göstererek Kullana Bilirler
Haber18 ve Reklam Ajansı. Sitedeki yazıların bir kısmı yada tamamı ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz
basın mensupları,haberci,gazeteci,yazarlar  EDİTÖR GİRİŞİ  

 
 

Merkez Aksu Çankırı Türkiye 18200

Çankırı haberleri  ANA SAYFA

 

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir ildir.Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com