0


Tarih: 23-01-2017 19:49 Siyaset Haberleri Muhabir: Haberci  Bu haber: 8124 Defa Görüntülendi

0

Çankırı Ülkü Ocakları Ülküde Birlik Gecesi Düzenledi
Çankırı Ülkü Ocakları okulların yarıyıl tatiline girmesinin ardından Ülküde Birlik Gecesi adlı moral etkinliği düzenledi. Ortaöğretim Birim Başkanlığı tarafından icra edilen etkinlikte Şehitlerimize ithafen şiir dinletisi yapılırken programın ikinci bölümünde Ülkü Ocakları Genel Merkez sanatçılarından Seyhan SÜRMELİ sahne aldı.

100. Yıl Kültür Merkezi’nde düzenlenen Programa Çankırı Ülkü Ocakları teşkilatlarının yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hidayet ÇELİK, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Bahadır AKBABA, Ülkücü İşçiler Derneği İl Başkanı Ömer KILIÇASLAN, STK ve sendika temsilcileri de katıldı.

Programın açılışında kısa bir konuşma yapan Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı Ömer GÜNGÖR katılımcıları Hüseyin Nihal ATSIZ’ın Selam adlı şiiri selamlarken “zorlu ve yorucu bir süreçten geçmekte olduğumuz bugün, birbirimize daha sıkı sarılmak zorundayız” ifadeleri ile birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

GÜNGÖR’den sonra konuşma yapan Ortaöğretim Birim Başkanı Mustafa Efe İĞCİ de yıllarca iftiralara maruz kaldıklarını ancak dik duruştan taviz vermeyerek kutlu yolda yürümeye devam edeceklerini ifade etti.

Konuşmaların ardından okunan ve şehitlerimize ithaf edilen şiirlerde katılımcıların zaman zaman duygusal anlar yaşadığı gözlendi.

Programın ikinci bölümünde ise Seyhan SÜRMELİ sahne aldı. 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com