0


Tarih: 15-01-2017 21:36 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 14097 Defa Görüntülendi

0

Çankırı Milletvekili M. Emin Akbaşoğlun’dan İlimizle Alakalı Güze
Anayasa Komisyonunda  Bulunan Çankırı Milletvekilimiz Muhammet Emin Akbaşoğlu, yoğun programları arasında ilimizle alakalı çalışmaları da aralıksız sürdürüyor.

Milletvekili Akbaşoğlu göreve geldiği günden bu yana özellikle 60 yıldır beklenen Kızlar yolu Barajı çalışmaları meyvesini verdi.
Ayrıca ilimizin olmasa olmazları arasında büyük önem arz eden yıllarca konuşulan ancak yatırım programına bir türlü alınamayan Korgun Kurşunlu yolunu da çözüme kavuşturdu.

  Konuyla alakalı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu Yaptığı açıklamada:
Kızlar Yolu Barajı “:60 Yıldır beklenen Devrez Kızlaryolu Barajı 2017 Yatırım Programına alındı.Kurşunlumuza,Çankırımıza,Kastamonu ve Çorum illerimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.Sn.Orman ve Su işleri Bakanımıza,Sn.Kalkınma Bakanımıza ve Sn.Başbakanımıza çok teşekkür ediyoruz.”

Korgun Kurşunlu Yolu:
ÇANKIRI Merkezi Çerkeş’e yaklaşık 35 km yakınlaştıracak olan Korgun-Kurşunlu Yolu 2017 Yatırım Programına Alındı.Çankırılı hemşehrilerimize hayırlı olsun.Sn. Ulaştırma Bakanımıza,Sn. Kalkınma Bakanımıza ve Başbakanımıza teşekkür ediyoruz”

Bizlerde Milletvekilimiz Akbaşoğlu’na Yıllardır çözüme kavuşmayan konuları yatırım programına aldırılmasında yapmış olduğu çalışmlar ve halkımızın hizmetle  buluşacak olması vesilesi ile kendisine teşekkür ediyoruz.


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com