0


Tarih: 13-01-2017 14:48 Gundem Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 7007 Defa Görüntülendi


0


Çankırı Yaran Meclisi Oğuz Boyları Kültür ve Yaşatma Derneği Başk


Çankırı Yaran Meclisi Oğuz Boyları Kültür ve Yaşatma Derneği Başkanı Ali Deneci, Yaran ekibinin büyük başağası Recep Deneci, dernek başkan yardımcısı Murat Oruç, Muhasip Turgut Özkan ve yönetim kurulu üyesi İsmail Gönen ile birlikte Çankırı İl Emniyet Müdürü Fikri Yalman’a hoş geldin ziyaretinde bulundular.

Ziyarette misafirlerini samimi bir şekilde karşılayan Müdür Yalman misafirlerine çeşitli ikramlarda bulundu. Büyük Başağa Recep Deneci Çankırı’ya hoş geldiniz diyerek konuşmaya başladıktan sonra Yaran Kültürü hakkında İl Emniyet Müdürüne uzun bir bilgi verip Yaran Ocaklarına davet etti. Karşılıklı sohbette de Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Emniyet Müdürü Yalman Yaran Ocaklarının birisine mutlaka katılmak isteğini belirtti.

Yaranlar Emniyet Müdürü Fikri Yalman Yaran Poşusu ve Yaran Bohçası takdim eden ziyaretçileri toplu fotoğraf çektirilmesinin ardından ayrıldılar.Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 20-08-2018 08:35 - Çankırı haberleri