0


Tarih: 29-12-2016 21:27 Cankirispor Haberleri Muhabir: Haberci  Bu haber: 6430 Defa Görüntülendi


0


Çankırı Okullararası Gençler A Kategorisi Basketbol İl Birinciliğ


Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 26 Aralık tarihinde oynanan final müsabakaları ile birlikte 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Okullararası Gençler A (Erkek) Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları ve Genç A Kategorisi (Kız) Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları tamamlandı.

Müsabakaların tamamlanmasının ardından Gençler A (Erkek) Basketbol İl Birincisi olan Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi birincilik kupasını Basketbol İl Temsilcisi Gökhan ÇAĞLAYAN’nın elinden aldı.

Katılım sağlayan diğer okullardan T.O.O.B. Fen Lisesi ikinci olarak kupasını Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi Müdür Başyardımcısı Canan DARÇIN’dan, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi üçüncü olarak kupasını T.O.O.B. Fen Lisesi Müdür Başyardımcısı Ümit ERKAN’dan, Eldivan Şehit Mustafa Yahya MERTCAN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dördüncü olarak kupasını 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Ahmet UZGÖREN’den alarak sıralamayı oluşturdular.

Genç A Kategorisi (Kız) Basketbol İl Birincisi olan T.O.B.B. Fen Lisesi birincilik kupasını Çankırı Lisesi Müdür Başyardımcısı Alp Çağrı SANAR’ın elinden alırken ikinci olan Çankırı Lisesi kupasını T.O.B.B. Fen Lisesi Müdür Başyardımcısı Ümit ERKAN’dan aldı.


 


Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com