0


Tarih: 23-12-2016 16:37 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 7960 Defa Görüntülendi

0

Şehit ve Gazi Aileleri Onuruna Yemek Programı Düzenlendi
Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 22.12.2016 Perşembe günü saat 12,00’de Hacı Ali Düğün Salonu’nda aziz şehitlerimizin kıymetli aileleri ve kahraman gazilerimiz için yemek programı düzenlenmiştir. Düzenlenen yemekte günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım yaptı.

İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım etkinlik kapsamında, “Burada birlikte olduğumuz bu mekanda herkesin bir kahramanlık hikayesi var, acısı var, hüznü var, onuru var, gelecek nesillere aktaracağı bir kahramanlık hikayesi var. Şehitlerimiz her birimize bu ülke var oldukça unutulmayacak nice kahramanca hikayeler bıraktı. Onların bu kahramanlıkları ve fedakarlıkları bizim varlık sebebimiz olmuştur. Bizler, sizler için ne yaparsak yapalım sizlerin hakkını hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Sizlere olan minnet borcumuzu anlatmada ne söylesek azdır, ne kadar güzel kelimeler kullansak yetersizdir” ifadelerine yer verdi. Aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizi minnetle anarak, konuşmasını sonlandırdı.

Bu programa Vali Yardımcımız Yakup Ömeroğlu, Garnizon Komutanı İsth. Kur. Alb. Abdullah Dede, Belediye Başkan Vekili Hüseyin Boz, İlçe Kaymakamlarımız , İlçe Belediye Başkanlarımız, Kurum Müdürlerimiz, STK temsilcileri ile basın mensupları katılmışlardır.

Yemek ikramının ardından yapılan dua ile program sona erdi.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com