Çerkeş HaberleriÇerkeş Kaymakamı Cengiz Ünsal İlçeye Veda Etti


Tarih: 18-12-2016 18:15 cerkes Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 7420 Defa Görüntülendi


Çerkeş Kaymakamı Cengiz Ünsal İlçeye Veda Etti


Çankırı Çerkeş Kaymakamı Cengiz Ünsal İlçeye Veda Etti


Bolu İli Gerede İlçesine tayin olan Çerkeş  Kaymakamı Cengiz Ünsal, Çerkeş Halkının çok yoğun ilgi ve katılım gösterdiği uğurlama ile ilçeye veda etti.

Belediye Başkanları, daire amirleri, il genel meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar, kamu kurum ve kuruluşu çalışanları, öğretmenler, öğrenciler, esnaflar, yerel basın temsilcileri ve çok sayıda Çerkeşli vatandaş  KaymakamCengiz Ünsal’ı uğurlamak üzere Çerkeş Hükümet Konağı’na geldiler.

Kendisine gösterilen yoğun ilgi ve sevgi dolayısıyla duygulanan Kaymakam ÜnsaL, katılımcılarla tek tek helalleşerek vedalaştı ve;

Kaymakam Ünsal‘’ Saygıdeğer Çerkeşliler, böyle yoğun bir katılımla şahsımı uğurlamaya gelerek, gösterdiğiniz bu teveccüh için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çerkeş’te görev yapmaktan ve sizlerle birlikte olmaktan büyük onur duydum. Çerkeş ve Çerkeşlilerin benim yanımda her zaman özel bir yeri olacaktır.  Bugün yeni görev yerim olan Gerede’de göreve başlamak üzere aranızdan ayrılıyorum. Her ne kadar mekanlarımız farklı olsa da gönül birlikteliğimiz her zaman devam edecektir. Gerede’de bir evinizin, bir kardeşinizin olduğunu unutmayınız. Orada da kapım sizlere her zaman açık olacaktır.  Allah hepinizden razı olsun. Haklarınızı helal ediniz, Allahaısmarladık.’’ diyerek ilçemize veda etti. 

 

 

 

 

 

 

 
 


Etiketler:

Çerkeş Haberleri

Çerkeş Haberleri 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 19-08-2018 22:53 - Çankırı haberleri