0


Tarih: 14-12-2016 13:20 cerkes Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 9842 Defa Görüntülendi


0


İşadamı Tuncay Koç Çerkeş İlçemize Yeni Şube Açtı


Koç Gıda Çerkeş İlçemize yeni şube açtı.


Açılışa özel indirimler 20 Kasım 2016  tarihine kadar devam edecek.
Ayrıca tüm şubelerde olan indirimler bu şubemizde de olacak.
Not: İndirim İnsertlerini anlık www.haber18.com takip edebilirler.

Çankırılı işadamı ve Çankırı Belediyesi Meclis Üyesi Tuncay Koç, halkımıza daha iyi hizmet vermek için yeni şubeler açamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Çankırı merkez de Dsi şubesini açan Koç o zaman yaptığı açıklamada” halkımız bizden memnun.  İstek ve taleplerini bizlere birinci ağızdan iletebiliyorlar. Bizde onların istek ve taleplerine en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz.

Bu vesile ile halkımız bir çok noktada şube açmamızı istiyor. Onların talepleri doğrultusunda  yeni yerler açıyoruz. Açmayada devam edeceğiz “demişti.

İşadamı Tuncay koç halkın taleplerini dinlemeye devam ediyor.  Halkın isteği doğrultusunda Çerkeş İlçemize de yeni şube açtık..

Allah onların dualarını almayı nasip etsin . Tüm şubelerimizde olduğu gibi halkımız istek ve taleplerini bizlere yada yetkili arkadaşlarımıza iletmeleri durumunda  bunar değerlendirilerek in iyi hizmeti vermeyi düşünüyoruz.

Koç Gıda Çerkeş şube açılışına Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dİnç,  Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Boz, Belediye Encümen üyeleri, Çankırılı işadamları, Ak parti İl Başkanı Celal Kaman, siyasiler ve vatandaşlar katıldılar.

Açılışta Konuşma Yapan Çankırı Belediye Başkanı irfan Dinç: İlimiz İş adamlarından, Belediye Meclis Üyemiz ve Koç Marketler sahibi Tuncay Koç kardeşimin Çerkeş İlçemizde hizmet vereceği marketin açılışını gerçekleştirdik.

Bu güzel yatırımın Çerkeş ilçemize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”dedi

İlimize sürekli yatırım yapan işadamı Tuncay  Koç’a teşekkür eder, yeni işyerinin hayırlara vesile olmasını dileriz.

İndirimler - İnsertler

 


Fotoğraflar

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri