0


Tarih: 09-12-2016 18:54 Siyaset Haberleri Muhabir: Haberci  Bu haber: 7725 Defa Görüntülendi

0

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Çankırı Hacı Murad-I Veli Proje Anado
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın TOPÇU ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet TAHİROĞLU Çankırı'da.
Başdanışmanı TOPÇU, Hacı Murad-ı Veli Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya gelerek “tarih şuuru” konulu bir konferans verdi. Öğrenciler ile yapılan bu konferansta Karatekin Üniversitesi Rektörü,İbrahim Aydınlı, Milli Eğitim Müdür Vekili, Kamu Hastaneleri Başkan Yardımcısı, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, çeşitli STK temsilcileri ve okul müdürleri ile çeşitli kurum yöneticileri de hazır bulundu. Konferansa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın selamını öğrencilere ileterek başlayan Yalçın Topçu 15 Temmuz darbe süreci ile başlayan olaylardan başlayarak günümüzde ekonomik anlamda devam eden operasyonel hareketlerden bahsetti.  İç ve dış düşmanların desteklediği bu düşman hareketine karşı birlikte hareket etmemiz gerektiğini ve millet-i vahide olarak ayakta durma direncimizi göstermemiz gerektiğini söyleyen TOPÇU, Ayrıca 15 Temmuz sürecinde milletin Cumhurbaşkanının arkasında durduğunu ve bu ekonomik işgal hareketi karşısında da Cumhurbaşkanının yanında yer almamız gerektiğini vurguladı. Türkiye’nin sağlam bir irade göstermesinin ve güçlenmesinin Orta Asya, Balkan Ülkeri ve Ortadoğuda da etkili olacağını ve yeni bir dönemin başlangıcının gerçekleştirileceğini belirtti. Konferansın sonunda bir öğrenci tarafından Yalçın Topçuya plaket takdim edilirken okul müdürü Mürsel EROĞLU tarafından da bir ebru hediye edildi. Konferansın sonunda öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Yalçın TOPÇU bir süre öğrencilerle sohbet ederek onların sorularını cevaplandırdı ve öğrencilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’a  selamlarını ileteceğini ve kendilerini külliyeye beklediklerini belirtti.


 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com