0


Tarih: 29-11-2016 14:09 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 4445 Defa Görüntülendi

0

Çankırılı Şehit P. Er Tevfik Ekşi'nin Ailesi Ziyaret Edildi
Şehitlerimizin geride bıraktıkları ailelerine ve gazilerimize sahip çıkmak, onların sorunlarına duyarlılıkla yaklaşmak amacıyla ziyaret kapsamında;  21 Kasım 1998 tarihinde Yozgat İlinde Şehit olan Piyade Er Tevfik Ekşi’nin ailesi İlimiz Merkez Bayındır Köyü’nde ikamet eden Şehidimizin Babası Ömer Ekşi ve Annesi Şükran Ekşi evinde ziyaret edildi.

Yapılan ziyarete Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Çakır, İl Müdür Yardımcısı Halil Tekin, İl Müdür Yardımcısı Nuri Ustaoğlu, Gıda ve Yem Şube Müdür Vekili Dr. Pınar Portakal Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Teke eşlik etti.   

Şehit P. Er Tevfik Ekşi’nin ailesine yapılan ziyarette  Vali Mesut Köse’nin selamları iletilerek ihtiyaç, istek ve sorunlarının olup olmadığı soruldu.

Şehidimizin ailesi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerini hatırladıkları için Sayın Valimiz Mesut Köse’ye teşekkürlerini ve selamlarını iletti.

Şehit P. Er Tevfik Ekşi’nin ailesine yapılan ziyaretin ardından aile ile birlikte şehidimizin kabrine geçilerek, yapılan duanın ardından ziyaret sona erdi.


 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com