Kızılırmak İlçesinde, Yurt Onarım Ve Yenileme Çalışmaları


Tarih: 25-11-2016 17:07 Kizilirmak Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 4565 Defa Görüntülendi


Kızılırmak İlçesinde, Yurt Onarım Ve Yenileme Çalışmaları


Çankırı Kızılırmak İlçesinde, Yurt Onarım Ve Yenileme Çalışmaları


Kızılırmak İlçemizde daha önce kız yurdu olarak kullanılan 3 katlı bina yapılan onarım ve yenileme çalışmalarından sonra öğretmenevi olarak hizmete sunuldu.

1,2 ve 3 kişilik ve suit odalar şeklinde 20 yatak kapasiteli, yemekhane ve toplantı salonu bulunan öğretmenevi 24 Kasım Öğretmenler gününde Kızılırmak Kaymakamı Halil İbrahim Demirçin, Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar Soysal, idareci ve öğretmenler, sivil toplum kuruluşları, köy muhtarları ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla hizmete açıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Kızılırmak Kaymakamı Halil İbrahim Demirçin, “İlçemizde öğretmenlerimiz ve diğer memurlarımızın sosyal anlamda istifade edebilecekleri bir tesis ihtiyacı vardı. Zaman zaman barınma problemi oluşuyordu. Bu da bizi bir öğretmenevi yapma çabası içerisine soktu. Nihayet bugün tamamlandı hayırlı ve faydalı olmasını temenni ediyorum. Başta ödenek sağlayan Özel İdaremiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

Kızılırmak İlçesinde, Yurt Onarım Ve Yenileme Çalışmaları  İLÇELER

Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com