0


Tarih: 16-11-2016 18:03 cerkes Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3207 Defa Görüntülendi


0


Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı Öğrencilerin Yüzü Güldü


Atatürk İlköğretim Okulu bahçesine sıcak asfalt atılması ile okul bahçesi toz ve topraktan kurtuldu. Öğretmen ve öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Çerkeş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince sabah saatlerinde başlayan Atatürk İlköğretim Okulu bahçesi sıcak asfalt çalışması akşam saatlerinde tamamlandı. Okul Bahçesinde yapılan çalışmayı yerinde incelemeye gelen Belediye Başkanımız Hasan Sopacı’yı öğrenciler sevinçle karşıladı. Teneffüs zili ile okul bahçesine çıkan ve sıcak asfaltın üzerinde oyunlar oynayan öğrenciler Başkan amcalarına sarılarak teşekkür etti.

Okul Bahçesine sıcak asfalt atan, öğrencilerin ayağını toz, toprak ve çamurdan kurtararak şahsa değil halka hizmet eden Belediye Başkanı Hasan Sopacı yapmış olduğu açıklamada “ geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu görmek bana ve ekibime yeter. 19 Mayıs Lisesi ve Namık Kemal İlköğretim Okulu alt yolu, Atatürk İlköğretim Okulu ve Çerkeş Anaokulu etrafı na sıcak asfalt atarak okullar bölgemizin ulaşımına rahat bir nefes aldırdık. Bizden yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Değerli hemşerimiz Pursaklar Belediye Başkanımız Selçuk Çetin Beye ve ekibine, Sayın Kaymakamımız Cengiz Ünsal Beye ve Belediye Personelime teşekkür ediyorum.” dedi. 
 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 20-08-2018 12:29 - Çankırı haberleri