125


Tarih: 30-10-2016 13:21 Egitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 4664 Defa Görüntülendi


125


125 . Yıl Anaokulu Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladı


Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde Okul Müdürü Aliye BÜYÜKKIROĞLU ŞENSOY, tüm öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katılımıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı yapıldı.

 Saygı Duruşu ve İstiklal Marşından sonra konuşma yapan Okul Müdürü Aliye BÜYÜKKIROĞLU ŞENSOY, “Büyük bir imparatorluktan Cumhuriyet’e doğru giden yolu çok iyi bilmek, anlamak, kavramak ve her zaman hatırlarımızda her daim canlı tutmak zorundayız. Çünkü bu süreç yüce devletimizin bekası ve ulusumuzun geleceği, huzur ve refahı açısından çok önemli bir kılavuzdur. Mustafa Kemal Atatürk'ün rehberliğinde ve önderliğinde büyük Türk Milleti'nin kanı, canı ve büyük emekleriyle kurulan Türkiye Cumhuriyeti, tüm varlık ve değerleriyle sonsuza değin yaşatılması çocuktan kadına, yaşlıdan gence herkesin vazgeçilmez ortak sorumluluğu olmalıdır.Bu duygu ve düşüncelerle, bu büyük günün 93. yıldönümünde, bütün velilerimizin, tüm öğretmen arkadaşlarımın ve geleceğimizin teminatı olan biricik öğrencilerimizin Cumhuriyet bayramını kutluyor, vatanı uğruna seve seve canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.” Sözleriyle programa katılanlara hitap etti.

Tüm sınıfların sırasıyla etkinliklerini sunmalarının ardından, 15 Temmuz şehitleri videosu gösterildi ve program sona erdi.


 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 20-08-2018 11:17 - Çankırı haberleri