haber18 
125


Tarih: 30-10-2016 13:21 Eğitim Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 3846 Defa Görüntülendi

125


Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde Okul Müdürü Aliye BÜYÜKKIROĞLU ŞENSOY, tüm öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katılımıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı yapıldı.

 Saygı Duruşu ve İstiklal Marşından sonra konuşma yapan Okul Müdürü Aliye BÜYÜKKIROĞLU ŞENSOY, “Büyük bir imparatorluktan Cumhuriyet’e doğru giden yolu çok iyi bilmek, anlamak, kavramak ve her zaman hatırlarımızda her daim canlı tutmak zorundayız. Çünkü bu süreç yüce devletimizin bekası ve ulusumuzun geleceği, huzur ve refahı açısından çok önemli bir kılavuzdur. Mustafa Kemal Atatürk'ün rehberliğinde ve önderliğinde büyük Türk Milleti'nin kanı, canı ve büyük emekleriyle kurulan Türkiye Cumhuriyeti, tüm varlık ve değerleriyle sonsuza değin yaşatılması çocuktan kadına, yaşlıdan gence herkesin vazgeçilmez ortak sorumluluğu olmalıdır.Bu duygu ve düşüncelerle, bu büyük günün 93. yıldönümünde, bütün velilerimizin, tüm öğretmen arkadaşlarımın ve geleceğimizin teminatı olan biricik öğrencilerimizin Cumhuriyet bayramını kutluyor, vatanı uğruna seve seve canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.” Sözleriyle programa katılanlara hitap etti.

Tüm sınıfların sırasıyla etkinliklerini sunmalarının ardından, 15 Temmuz şehitleri videosu gösterildi ve program sona erdi.


 

 

 

 


ANA SAYFA
  18, haber18, Çankırı Haberler  

Haber18 Çankırı, Haber ve Reklam ajansına aittir. Sitemizdeki  Haber ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz. 

ÇANKIRI, HABER, 18