0


Tarih: 09-10-2016 18:10 Siyaset Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 7538 Defa Görüntülendi0

Ulaştırma Denizcilik Ve Haberleşme Bakanı Çankırı’daUlaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan İlimizi Ziyaret Etti

Bir takım incelemede bulunmak üzere 9 Ekim 2016 Pazar günü İlimize gelen Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Vali Mesut Köse’yi ziyaret etti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan,Valiliği ziyaretinde, Valimiz Mesut Köse, Milletvekillerimiz Hüseyin Filiz ve Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Abdullah Dede,Belediye Başkanı İrfan Dinç, Vali Yardımcıları, Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal, Demiryolları Genel Müdürü İsa Apaydın, Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, Karayolları 4. Bölge Müdürü Öner Özgür, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halit Tosyalıoğlu, Daire Amirleri, STKTemsilcileri ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Valilik önünde çiçeklerle karşılanan Bakan Ahmet Arslan, karşılayanlarla tek tek tokalaştı. Daha sonra Valilik katında şeref defterini imzalayan Sayın BakanımızAhmet Arslan makama geçti.
Valilik makamında Bakan’a İl brifingi veren Vali Mesut Köse,ilimiz ile ilgili genel bilgiler eşliğinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile ilgili ilimizde yapılan yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi vererek, “Ziyaretinizden dolayı şahsım ve ilim adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

15 Temmuz darbe girişimine de değinen Vali Mesut Köse, “Çankırı halkı 15 Temmuz darbe girişiminde milli bir duruş sergiledi. Darbe girişiminde milliyetçilik duygusu ön plana çıktı” ifadelerini kullandı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet Arslan ise Vali Mesut Köse’ye verdiği brifingden dolayı teşekkür ederek, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Çankırı’ya çok önem veriyor. Ilgaz TüneliÇankırı'da yapılan en güzel işlerden biri.Çankırı’da 2003'ten önce 18 kilometre bölünmüş yol varken, bugün 236 kilometre bölünmüş yol var.Bu yolun 168 kilometresine bitümlü sıcak karışım (BSK) yapıldı. Çankırı'da şu an 16 projedevam ediyor” diye konuştu.

Çankırı’nın 15 Temmuz darbe girişiminde her zaman olduğu gibi dik duruşunu ortaya koyduğunu belirten Bakanımız Ahmet Arslan, "Çankırılı ülkenin her yerinde şehit olmaya gidiyor. Biliyor ki toprak, uğruna ölen yoksa vatan değildir” dedi.

Daha sonra ziyaret anısına Vali Mesut Köse tarafından  Bakanımız Ahmet Arslan’a tuz lambası ve fotoğraf albümütakdim edildi.

Bakanımız Ahmet Arslan hazır bulunanlara teşekkür ettikten sonra program gereğince Belediye Başkanlığı ziyareti için Valilikten ayrıldı.

Belediye Ziyareti Sonrasında Ak Parti Çankırı teşkilatını ziyaret etti.

Zaman:00:52  Bakan “ Özellikle Hemkaradenizi hem güneye baglantısı anlamında Ilgaz tüneli çok önemsediğimiz  bir proje ve busene sonunda inşallah bitireceğiz..

Yine bölgenin hassasiyetleri bölgenin milliyetçi değerlerini düşündügünüz zaman İnşallah isminide ILGAZ 15 TEMMUZ İSRİKLAL TNELİ OLRAK vereceğiz.

Dolayısı ile hem geçmişimisi istiklal mücadelesi verirken Çankırının foksiyonu özellikle unutulmasın diye ayrıca 15 temmuzda Çankırı önemli bir görev ifa etti. Türkiyenin her yerinde olduğu gibi onuda birleştirerek inşallah .

5.5 km lik diger yollarla birlikte 26 km lik Ilgaz tüneli ve devamında yollarda 10 tane kavşak içeriyor. dedi

Video Görüntüleri
Fotoğraflar
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

0

Ana Sayfa


Milletvekili Sabah Namazında Çorba Dağıttı -  - Milletvekili Sabah Namazında Çorba Dağıttı
Çankırı Milletvekili Akbaşoğlu, Sabah Namazında Çorba Dağıttı

Milletvekili Akbaşoğlu, Kermesi Ziyaret Etti -  - Milletvekili Akbaşoğlu, Kermesi Ziyaret Etti
Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Koru Sevindir Kermesini Ziyaret Etti

Milletvekili Akbaşoğlu'nun Seçim İttifakı ile ilgili Konuşması -  - Milletvekili Akbaşoğlu'nun Seçim İttifakı ile ilgili Konuşması
Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin AKBAŞOĞLU'nun Seçim İttifakı ile ilgili bugün mecliste yaptığı konuşma

İYİ Parti 1. Olagan Kongesi Yapıldı -  - İYİ Parti 1. Olagan Kongesi Yapıldı
İYİ Parti 1. Olan Kongesini Yaptı

700 Kişi İlimizde Mola Verdi - Hacı Ali Dinlenme Tesisleri Servet - 700 Kişi İlimizde Mola Verdi
Kastamonu’dan Ankara’ya giden 700 Kişi İlimizde Mola Verdi

MHP katılım töreni düzenliyor -  - MHP katılım töreni düzenliyor
Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı'da katılım töreni düzenliyor

Korayı Erdoğan Genel Merkezde Görev Aldı -  - Korayı Erdoğan Genel Merkezde Görev Aldı
Korayı Erdoğan Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kollarında Yardımcısı Oldu

Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı - Siyasi Haber - Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı
Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı

AK Parti Gençlik Başkanı Nizamettin ÜNAL Oldu - Nizamet Ünal - Ak Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkanı AK Parti Gençlik Başkanı Nizamettin ÜNAL Oldu
Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Nizamettin ÜNAL oldu

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BU GÜN
  • DÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY  ÇANKIRI resim
.

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaydak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstereker kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Ajans Haber 18 Sitesi © 2018