0


Tarih: 05-10-2016 22:30 Tarım Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 6793 Defa Görüntülendi

0


Çankırı da Yeşil Masa Uygulaması Başlatıldı


İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce Yeşil Masa uygulaması başlatıldı.

Vali Yardımcısı Erkan Savar ve Yakup Ömeroğlu, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Çakır, Müdür Yardımcısı Halil Tekin ile Müdürlük personelleri tarafından karşılandı.

Daha sonra Yeşil Masa uygulamasının açılışı yapıldı.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Çakır “Sayın Vali Yardımcısı Vekillerim, Kıymetli mesai arkadaşlarım, değerli basın mensupları,

Bakanlığımızca verilen hizmetlerden etkin ve hızlı bir şekilde faydalanmayı sağlayarak hizmet alanların memnuniyetinin sağlanması ve bürokratik işlemlerin azaltılması amacıyla İl Müdürlükleri bünyesinde "Yeşil Masa" uygulamasının başlatılması karan alınmıştır.
"Yeşil Masa" uygulaması ile İl Müdürlüğümüzden hizmet alan ve talebi olanlara yönlendirme ve rehberlik hizmetleri verecektir.

Çiftçilerimiz ve diğer vatandaşlarımız tarafından yapılan istek, öneri ve şikayetler bu birim tarafından 5 iş günü içerisinde cevaplandırılmak üzere ilgililere yönlendirilecek ve kayıt altına alınacaktır.
"Yeşil Masa" birimine müracaatlar, İl Müdürlüklerine ait internet sitesi (yesilmasa.tarim.gov.tr) üzerinden ve İl Müdürlüğümüze ait O 376 213 7619 nolu telefonla veya şahsen yapabileceklerdir.

İl Müdürlüğümüzdeki "Yeşil Masa" uygulamasında çiftçiler, üreticiler web ortamında, mail ortamında, telefon aracılığı ile veya Müdürlüğümüze bizzat başvuruda bulunarak talep ve önerilerini Yeşil Masada da görevli personelimize iletecek. Görevli uzman personelimiz tarafından alınan talepler İl ve İlçelerdeki konu uzmanlarına iletilecek en geç 5 (beş) iş günü içerisinde talep sahiplerine geri bildirimde bulunacaktır.
"Yeşil Masa" uygulamasının İlimiz çiftçi ve üreticilerine hayırlı olmasını temenni ediyor, katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım.” dedi.

Vali Yardımcısı Vekillerimiz Erkan Savar ile Yakup Ömeroğlu ise İlimizde Yeşil Masa Uygulamasının 5 Ekim 2016 tarihinden itibaren başlatılmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.
 
Video Görüntüleri

 
Fotoğraflar 

 

 Etiketler:
0

Ana Sayfa


 - Çankırı'da Ramazan Gıda Denetimleri
Çankırı'da Ramazan Ayına Mahsus Gıda Denetimleri Devam Ediyor

 - Çankırı Genç Çiftci Destekleme Ödemeleri Açıklandı
Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Genç Çiftçi Destekleme Ödemeleri Açıklandı

 - Çankırı’da Elmaları İlaçlama Zamanı
İlimizde Elma İç Kurdu Zararlısı İçin İlaçlama Zamanı

 - Anaç Koyun-Keçi Desteklemeleri Ödeniyor
Çankırı genelinde küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan çiftçilerimize Anaç Koyun-Keçi Desteklemeleri ödeniyor

 - Çankırı’da 463.936 Sebze Fidesi Dağıtıldı
İlimizde 463.936 adet Sebze Fideleri Toprakla Buluştu

 - Çankırı da Et Ürünleri Eğitimleri Ve Denetimleri
İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğü Et ve Et Ürünlerinde Eğitimler Ve Denetimler Devam Ediyor

 - Çankırı Tarım Kursiyerleri, Tarım Lisesini Ziyaret Etti.
İş Kur kapsamında açılan Kursiyer bayan çiftçilere Tarım Lisesini Ziyaret Etti

 - 0
Çankırı İl Tarım Müdürlüğü Sebze Fidesi Talepleri Alınmaya Başlıy

 - 0
Kurşunlu İlçesinde Tarsim Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

  • BU GÜN
  • DÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY


Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com