0


Tarih: 05-10-2016 22:30 Tarım Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 6931 Defa Görüntülendi

0

Çankırı da Yeşil Masa Uygulaması Başlatıldı
İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünce Yeşil Masa uygulaması başlatıldı.

Vali Yardımcısı Erkan Savar ve Yakup Ömeroğlu, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Çakır, Müdür Yardımcısı Halil Tekin ile Müdürlük personelleri tarafından karşılandı.

Daha sonra Yeşil Masa uygulamasının açılışı yapıldı.

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Çakır “Sayın Vali Yardımcısı Vekillerim, Kıymetli mesai arkadaşlarım, değerli basın mensupları,

Bakanlığımızca verilen hizmetlerden etkin ve hızlı bir şekilde faydalanmayı sağlayarak hizmet alanların memnuniyetinin sağlanması ve bürokratik işlemlerin azaltılması amacıyla İl Müdürlükleri bünyesinde "Yeşil Masa" uygulamasının başlatılması karan alınmıştır.
"Yeşil Masa" uygulaması ile İl Müdürlüğümüzden hizmet alan ve talebi olanlara yönlendirme ve rehberlik hizmetleri verecektir.

Çiftçilerimiz ve diğer vatandaşlarımız tarafından yapılan istek, öneri ve şikayetler bu birim tarafından 5 iş günü içerisinde cevaplandırılmak üzere ilgililere yönlendirilecek ve kayıt altına alınacaktır.
"Yeşil Masa" birimine müracaatlar, İl Müdürlüklerine ait internet sitesi (yesilmasa.tarim.gov.tr) üzerinden ve İl Müdürlüğümüze ait O 376 213 7619 nolu telefonla veya şahsen yapabileceklerdir.

İl Müdürlüğümüzdeki "Yeşil Masa" uygulamasında çiftçiler, üreticiler web ortamında, mail ortamında, telefon aracılığı ile veya Müdürlüğümüze bizzat başvuruda bulunarak talep ve önerilerini Yeşil Masada da görevli personelimize iletecek. Görevli uzman personelimiz tarafından alınan talepler İl ve İlçelerdeki konu uzmanlarına iletilecek en geç 5 (beş) iş günü içerisinde talep sahiplerine geri bildirimde bulunacaktır.
"Yeşil Masa" uygulamasının İlimiz çiftçi ve üreticilerine hayırlı olmasını temenni ediyor, katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım.” dedi.

Vali Yardımcısı Vekillerimiz Erkan Savar ile Yakup Ömeroğlu ise İlimizde Yeşil Masa Uygulamasının 5 Ekim 2016 tarihinden itibaren başlatılmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.
 
Video Görüntüleri

 
Fotoğraflar 

 

 Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com