0


Tarih: 01-09-2016 10:12 Kizilirmak Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 16650 Defa Görüntülendi


0


Çankırı Milletvekilleri Filiz ve Akbaşoğlu Demokrasi Şehidinin A


Medet Ekizceli'nin ailesini ziyaret edip,hak sahibi olan Annesi,Babası,Eşi ve çocuklarına Maaş Bildirim Tebligatı'nı teslim ettiler.

Milletvekililer  “Mal ile parayla insanın canı geriye gelmez ama bir nebze olsun şehit ve gazi ailelerimizin her zaman yanında ve destekçisi olduğumuzu ifade etmek adına , hükümetimiz tarafından 15 Temmuz darbe girişimine engel olmak için sokaklara çıkan, tankların önüne yatarak şehit olan tüm asker, polis ve vatandaşlarımızın yakınlarına maaş ödemeleri gerçekleştiriliyor.Maaş dışında ise şehitlerimizin ailelerinden 2 kişi kamu kurumlarında istihdam edilecek. Maaş dışında ödenecek olan tazminatlar ise şehitlerin yakınlarına ödenecek. Bu ve bunun gibi birçok alandaki desteklerden şehit aileleri,yakınları ve gazilerimiz yararlanacak.Şehitlerimize tekrar Allah rahmet, ailelerine, yakınlarına sabır ve başsağlığı, gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Vatanı ve milleti için tereddüt etmeden canını verebilecek bir evlat yetiştirdikleri için de tüm şehitlerimizin anne ve babalarına şükranlarımı iletiyorum.” 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri